Son Eklenenler
Henüz Çıkmayan HTC One 2 ile; iPhone 5s, Galaxy S4 ve Diğerlerini Karşılaştırdık

Henüz Çıkmayan HTC One 2 ile; iPhone 5s, Galaxy S4 ve Diğerlerini Karşılaştırdık

Mobil Dünya Kongresi’nde Samsung tarafından yapılan Galaxy S5 açıklanmasının ardından, bir sonraki android amiral gemisi cep telefonu firmaso HTC’nin 25 Mart günü açıklama yapması bekleniyordu. Henüz erken olmasına rağmen bizler yine de bu konuda bir kıyaslama yapmaya çalıştık.

Teknoloji meraklıları gibi, biz de gelecekteki sürümler ile ilgili bilgilerin peşindeyiz. Yeni HTC yakışıklı haliyle artık hayal gücüne çok az yer bırakmış gibi görünüyor. Arka kısma bakan iki kamera olacağı gerçeği de dahil olmak üzere, ve Sense 6 yeni örneklerde de su yüzüne çıkıyor. HTC firmasının 25 Mart günü önemli bir iş başarmış olup olmadığını görmek ilginç olacak .

htcone

Cihazın görünümü hakkında sağlam bir fikir var olsa da, farklı bir bakış açısı kazanmak için en iyi yol bu piyasadaki diğer tanınmış akıllı telefonlar ile kıyaslamak olacaktır. Nowhereelse.fr de tam olarak bunu yapmış.Bu modeli, Samsung Galaxy S4 ve Galaxy Note; Sony’nin Xperia Z2 ve Apple iPhone 5S modelleri ile kıyaslamış.

htcone4

htcone3

htcone2

Geçen yılki HTC One ile olduğu gibi, HTC One 2’nin de güzellik ve incelik konusu saygıya değer ölçüde. Ayrıca iPhone 5S de gayet iyiydi. Galaxy S5 geçen ay, uzun zamandır beklenen girişi yapmışken Tayvanlı HTC de Koreli Samsung karşısında elbette sus pus olup beklemeyecekti.

htcone6

htcone5

Full HD ekrana sahip HTC One 2, 2.3GHz hızında dört çekirdekli Snapdragon 801 işlemci ve Android 4.4.2 KitKat işletim sistemine sahip. Kesinlikle HTC’nin duyurusu için sabırsızlanıyoruz ve her zamanki gibi, bir açıklama yapılmasının ardından tüm detaylar sitemizde olacak. Bu yüzden bizi izlemeye devam edin!

Bir önceki yazımız olan Google Play Servisleri 4.3 ile Oyun Geliştiricilere Sürpriz Var! başlıklı makalemizde Google, Google Play ve Google Play Service hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.