Son Eklenenler
Google ve Microsoft İnatlaşması Devam Ediyor

Google ve Microsoft İnatlaşması Devam Ediyor

google ve microsoft youtube uygulama kriziGeçtiğimiz aylarda Google ile Microrosoft arasında başlayan uygulama kavgası son sürat ilerlemeye devam ediyor. Google, Microsoft’un Windows Phone işletim sistemi üzerinde Youtube uygulamasının kullandırılmasına izin vermezken, Microsoft durumu farklı bir API ile çözmüş ve Youtube’u hem reklamsız hem de videoları kolaylıkla indirilmesine imkan tanıyan yeni uygulamasını hayata geçirmişti.

İki dev firma arasında yaşanan uygulama krizi Google‘ın Youtube uygulamasını Microsoft’a kullandırmaya izin vermesiyle sonuçlanmıştı. Google ve Microsoft tarafından ortaklaşa geliştirilmesi beklenen Youtube uygulaması malesef Google’ın yalnızcı politikaları sayesinde gerçekleştirilemedi. Google, kullanılmasına izin verdiği Youtube uygulamasıyla Windows Phone kullanıcılarını hayal kırıklığına uğratırken aslında krizin de çözümlenmediğinin sinyallerini verdi.

Bir önceki yazımız olan Atomun İçi İlk Kez Görüntülendi başlıklı makalemizde atomun fotoğrafı, atomun iç yapısı ve atomun içi görüntülendi hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.