Son Eklenenler
Google Resim Yarışması Sonuçlarının Açıklanacağı Tarih

Google Resim Yarışması Sonuçlarının Açıklanacağı Tarih

Google resim yarismasiOcak ayı içerisinde sizlerle paylaştığımız Google tarafından düzenlenen ve T.C. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından da desteklenen Google “Türkiye’nin Harikaları” Temalı Doodle Yarışması, Türkiye içerisinden binlerce öğrencinin katılımıyla finale gelmek üzere. Önceki haftalarda sizler için yaynladığımız haberde belirttiğimiz gibi ilköğretim 1. sınıftan 8. sınıfa kadar tüm öğrencilerin başvurabildiği Google Resim Yarışması’nda artık başvurular 3 Nisan itibariyle sonlandırıldı. Posta veya taranmış bir biçimde Google’a ulaştırılan binlerce resim arasından hangisinin birinci olduğu ise merakla bekleniyor.

Binlerce resim içerisinden seçilecek olan yarışma birincisi, 18 Nisan 2013 tarihinde Google ana sayfasında ilan edilerek herkese duyurulacak.  Yarışma birincisine 10 bin TL eğitimde destek ödülü verecek olan Google aynı zamanda birinci gelen öğrencinin okuluna 15 bin TL değerinde teknoloji yardımı yapacağını açıkladı.

Merakla beklenilen yarışmanın jüri üyeleri hepsi birbirinden güzel resim çalışmaları arasından birinciyi seçmekte oldukça zorlanıyor. Aralarında Tan Sağtürk, Yalvaç Ural gibi ünlülerinde bulunduğu seçici kurul arasında akademisyenler de yer almakta. 1998 yılından beri Google tarafından bazı ülkelerde düzenlenen resim yarışmalarının sürekli olarak tekrarlanması ülkemiz açısından büyük şans.

Google Resim Yarışması Sonuçları Açıklandı. Öğrenmek için tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Google Glass'ın Arama, Kamera ve Ses Çeviri Videosu başlıklı makalemizde Google Glass, Google Glass Kamera özelliği ve Google Glass özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

28 yorum

 1. Ahmet Köybaşıoğlu

  Juri sonuçlarını ve internetten oylamayı nasıl öğrenebileceğiz bilginiz varsa rica ediyorum iyi çalışmalar

 2. 08-12 Nisan 2013 tarihleri arasında Google tarafından halk oylaması yapılacak. Linkler henüz yayınlanmadı. Kesinleşince sitede yayınlayacağım

 3. Ahmet Köybaşıoğlu

  Teşekkürler

 4. halk oylaması hala yapılmadı ve dereceye giren isimler de açıklanmadı 5 nisanda açıklanması gerekiyordu halbuki. tarihlerde bir değişim oldu da haberimiz mi yok acaba?

 5. sonuçlar açıklandımı ?

 6. sonuçlar 8 nisanda açıklanacaktı ama açıklanmadı ne zaman açıklanacak? merakla bekliyoruz

 7. sonuçlar hala açıklanmadımı ?

 8. googlenin kendi yarışmasına gösterdiği hassasiyet gözler önünde ! bu kadar insanı belirttiği tarihlerde pc basında hüsrana ugrattı. tarihlerde gecikmemi olacak?? haber geç doodle duyuru sayfandan ama neeeerde? yazık

 9. kazandınız mı ?

 10. ilk 200’e girenlerin listesini nerden görebileceğiz ki?

 11. ilk 200 e giren çalışmalar internet üzerinde yayınlandı mı? Yayınlandıysa nasıl ulaşabiliriz? yardımcı olursanız sevinirim.

 12. ya ilk 200′ e girenler kimler söyler misiniz???
  🙁

 13. iyi günler ilk 200 e girenleri nasıl öğrenceğiz yardımcı olabilir msiniz?

 14. peki bu ilk 200 e girenlerin ödülleri nasıl verilecek bilgi verebilir misiniz.

 15. ne zaman açıklanacak çok heycanlıyım inşallah kazanırım

 16. Şartnamede belirtilen gibi gelişmiyor, 200 e girenlerin sertifikaları ne zaman gönderilecek?

 17. Merak ettiğim bir sonuçtu paylaşım için teşekkürler 🙂

 18. teşekkürler teknoloji defteri

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.