Son Eklenenler
Google 100$’lık Süper Ucuz Nexus Akıllı Telefon Üzerinde Çalışıyor

Google 100$’lık Süper Ucuz Nexus Akıllı Telefon Üzerinde Çalışıyor

Android kullanıcılarının hızlı bir şekilde ve zamanında güncellemeleri almanın keyfini yaşadıkları gerçeğinin yanında Google markalı Nexus ürünlerin benzer ürünlerden çok daha ucuz olması da bir gerçek. Nexus 7 tablet ve Nexus 5 akıllı telefon yüksek bir bütçe üzerinde oldukça iyi bir deneyimi sunmaya devam ederken, arama devi 100 $ altı bir cep telefonu ile bir adım daha ileri gidebilir.

Tabii ki, böyle bir cihaz, maliyetleri en aşağı tutmak için en iyisi olurdu, ama yine de, şirketin projeleri sadece bununla sınırlı değil gibi görünüyor.

ucuz-nexus

Uygun fiyatlı Nexus daha az pahalı cep telefonu düşünenleri de ikna etmek için önemli faktörlerden biridir. Google üretim için ortak olarak kimi görmeyi istediğini tam belirtmese de, LG veya ASUS da bu özel iş ile görevli olabilir ki bu çok büyük bir olasılık. Ancak bu aşamada, bu konu tam belli değil.

Bildiğim kadarıyla özellikleri tam tahmin edemesem de uygun fiyatlı MediaTek işlemci paketi kullannılabilir, ama bunlar bir kenara bu bilgi kesin değil, zaman içinde gerçekler çok daha farklı olabilir.

ucuz-nexus-2

Google önümüzdeki yıl Nexus markasından vazgeçip ve bunun yerine sadece Google Edition Play markasıyla aygıtlar satmayı da tercih edebilir. Ekonomik fiyatlı Nexus serisini yargılamak için henüz erken esasında.

Söylentiler ve spekülasyonlar havada uçmaya devam etse de, I / O geliştirici konferansında Haziran ayında kesin bir fikir oluşacak. Bunun yanı sıra büyük bir Nexus tablet ve Nexus 6 smartphone az konuşılacak gibi. Orada tüm dikkat Android 4.5 üzerinde olacak. Bu yüzden biz de ne olacağını görmek için sabırsızlanıyoruz.

Gelişmelerde haberdar olmak için bizi izlemeye devam edin!

Bir önceki yazımız olan Google, iPhone için "Helpouts" uygulamasını duyurdu (İndirme Linki) başlıklı makalemizde Apple, Google ve Helpouts hakkında bilgiler verilmektedir.

2 yorum

  1. Muhammed Hüseyin UYAR

    merakla bekliyoruz

  2. beylikdüzü boyacı ustası

    çıksada bir baksak biri samsung ve apleden kurtarsa eminim süper birşey olur google yaparsa tam yapar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.