Son Eklenenler
Google 10 Kasım’ı Unutmadı

Google 10 Kasım’ı Unutmadı

Bugün 10 Kasım ulu önder Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 75. yılı, bu kutlu ülkenin düşman işgalinden kurtulmasında, milli direniş felsefesinin uyanmasında büyük emeği geçen başta Atatürk olmak üzere, tüm şehit ve gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, çağdaşlığın, bilimin, kültür ve bağımsızlığın sembolü olan Türkiye Cumhuriyeti’ni kurmuş ve onu Türk milletine emanet etmiştir. Aramızdan ayrılışının 75. yıl dönümünde ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün aziz hatırası önünde saygıyla eğiliyor ve ideoloji ve devrimlerini yaşatacağımıza söz veriyoruz.

10 kasim google

Önemli günlerde hazırladığı Doodle çalışmalarıyla dikkattleri çeken Google, Atatürk’ün ölüm yıl dönümü olan 10 Kasım‘da daha farklı bir tasarım ile karşımıza çıktı. Herkesin tahmin ettiği gibi Atatürk Doodle’ı beklerken sayfanın alt tarafında küçük bir gül dalıyla bizleri karşılayan Google 10 Kasım’ı unutmadığını bizlere bildirdi.

Bir önceki yazımız olan 3 Boyutlu Yazıcı İle Üretilen İlk Silah (Video) başlıklı makalemizde 3 boyutlu yazıcı ile üretilen ilk silah, 3D printer silah ve Browning M1911 hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.