Son Eklenenler
Gmail Verilerinizi Yedekleyebileceksiniz

Gmail Verilerinizi Yedekleyebileceksiniz

Evet yanlış duymadınız. Google’ın en çok tercih edilen hizmetlerinden birisi olan Gmail kullanıcıların istekleri doğrultusunda yeniden şekillleniyor. Kullanıcılar tüm gmail verilerinin yedeklenmesini istedi Gmail’de bu isteği yerine getirdi. Google Blog üzerinden yapılan açıklamaya göre Gmail içerikleri artık istenildiği anda yedeklenebilecek. Yaklaşık 1 ay içerisinde bu ek özelliğin devreye sokulacağını belirten yetkililer, bu özellik sayesinde istediğiniz tarihe yedek alıp, istediğiniz zaman aldığınız yedeğe geri dönebileceksiniz. Google’ın vereceği bu hizmetin yalnızca Gmail uygulamasını kapsamayacağının altını çizen yetkililer, Drive, Youtube ve benzeri hizmetlerde de yedekleme ve yedekten geri başlatma özelliği aktif edilecek.

Geçtiğimiz aylarda kullanıcı verilerini izinsiz olarak incelediği ile ilgili haberlerin üzerinden Google’ın bu şekilde bir karar alması belki de kullanıcıların gönüllerini bir nebze de olsun kazanmak isteyişinden dolayı olabilir. Bu hizmetin adına Gmail Backup denmesi olası ihtimaller arasında.

Bir önceki yazımız olan Facebook'un Yeni Sayfa Tasarımı başlıklı makalemizde Facebook, Facebook haberleri ve Facebook'un Yeni Sayfa Tasarımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.