Son Eklenenler
Glaxy S4 Satışlarında Son Durum

Glaxy S4 Satışlarında Son Durum

Galaxy s4 satis rakamlariSamsung’un uzun süre üzerinde çalıştığı ve meraklıları tarafından oldukça sevilen yeni akıllı cep telefonu Galaxy S4 satışları tüm dünyada son hızla devam ediyor. Galaxy S3’e ait olan satış rekorunu daha ilk aydan kırmayı başaran Galaxy S4 Nisan ayının sonu itibariyle 4 milyonun üzerinde satış gerçekleştirdi.

Samsung şirketinden yapılan açıklamaya göre Mayıs ayı sonu itibariyle satış hedeflerinin yaklaşık 10 milyon Galaxy S4 olduğu bilgisi verildi. Satışa çıktığı ilk 4 günde 4 milyon çıkış yapıldığı belirtilen Galaxy S4‘ün ilk 21 günde 3 milyon satışı yapan Galxy S3’ten daha başarılı bir model olduğu ap açık ortada. Fakat buna rağmen ilk hafta satışları baz alındığında rekor yine iPhone 5 modeline ait. Satışa çıktığı ilk hafta 5 milyonluk satışla rekor kıran iPhone 5 bakalım genel toplamda Galaxy S4’ü geride bırakabilecek mi?

Bir önceki yazımız olan Nvidia Shield Oyun Konsolu Yakında başlıklı makalemizde Nvidia Shield, Nvidia Shield fiyat ve Nvidia Shield oyun konsolu hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.