Son Eklenenler
Galaxy S5 Retina Tarayıcılı mı?

Galaxy S5 Retina Tarayıcılı mı?

Samsung’un göz bebeği olmaya hazırlanan 2014 yılına bomba gibi düşeceği sinyallerini veren Galaxy S5 modeli ile ilgili sııntılar elimize ulaşmaya devam ediyor. Bu seferki haber sızıntılarıyla yanılma payı orantısı arasında minimum bir fark olan Evleaks’ten geldi. @evleaks Twitter adresinden verilen habere göre Samsung Galaxy S5 modeli retina tarayıcılı olarak piyasaya sürülecek. Ayrıca kimin nerede ne yaptığıyla ilgili görsel bildirim alanının bulunacağını belirten Evleaks yetkilileri, Samsung’un ana ekranında Google Now benzeri döşemelerin olacağına dikkat çekerken uygulamaların akıllı menü sayesinde rahatlıkla kontrol edilebileceğinin altını çizdi. Geçtiğimiz günlerde şirket yetkililerinin de resmi olarak doğruladığı retina tarayıcı çalışmalarının başarıyla sonuçlanmasının ardından retina tarayıcılı Galaxy S5 modelinin telefon piyasasında bir ilk olacağı bildirildi.

Geçtiğimiz günlerde Eldar Murtazin isimli teknoloji yazarının Twitter üzerinden paylaştığı, Galaxy S5 çıkış tarihiyle ilgili tweet şuan itibariyle en çok tartışılan konulardan birisi olarak göze çarpmakta. Eldar Murtazin açıklamasında cihazın 23 Şubat tarihi saat 18:00’da İspanya’nın başkenti Barcelona’da düzenlenecek olan WMC 2014 konferansında tanıtılması bekleniyor.

eldar murtazin

Bazı yorumcular Samsung Galaxy S5 ile birlikte akıllı saat Galaxy Gear 2’nin de tanıtılmasına kesin gözüyle bakıyor.

Bir önceki yazımız olan Şarj Düşmanı Uygulamalar başlıklı makalemizde en çok şarj harcayan uygulamalar, en çok şarj tüketen uygulamalar ve şarj düşmanı uygulamalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.