Son Eklenenler
Galaxy S5 Fiyatları El Yakıyor

Galaxy S5 Fiyatları El Yakıyor

Geçtiğimiz hafta İspanya’nın Barcelona kentinde düzenlenen ve teknoloji devlerinin gövde gösterileriyle tamamlanan MWC 2014 fuarı herşeyden önce 2014 yılına damgasını vuracağı söylenen Samsung Galaxy S5 tanıtımına sahne oldu. Şirket tanıtımını yaptığı Galaxy S5 modelini Mart ayının sonuna doğru satışa sunacağını açıklarken İngiltere’de faaliyet gösteren Clove UK adlı şirket Galaxy S5 modeli için ön siparişleri almaya başladı bile. Yalnızca Avrupa’da değil aynı zamanda ABD’de de ön siparişlere geçilen bu modelin fiyatı ise el yakıyor. İngiltere’de ki Clove UK tarafından verilen ön sipariş ücreti tam olara 590 Pound olarak belirlendi. Türk Lirası bazında 2 bin 175 TL‘ye denk gelen Samsung Galaxy S5 uzmanlara göre çok pahalı.

Amazon tarafından ön sipariş alınmaya başlanan Galaxy S5 fiyatının ise İngiltere’dekinden ayrı kalan bir yanı yok. 730 Euro fiyatla ön sipariş alınmaya başlanan Amazon’da uçuk fiyat veren şirketler arasında ön sırada yer almakta. Türkiye’de henüz ön siparişe geçilmedi ama distribütörler önümüzdeki günlerde ülkemizde de siparişlerin gelmeye başlayacağını belirtirken bu pahalılıktaki Galaxy S5 modelinin hangi ödeme koşullarıyla kullanıcıya sunulacağı merak konusu. Bilindiği gibi yeni kredi kartı düzenlemelerinin ardından akıllı telefon satışları bir hayli durakladı.

Bir önceki yazımız olan Dünyanın En Hızlı Yayılan Bilgisayar Virüsü Chameleon başlıklı makalemizde Chameleon, Chameleon virüsü ve dünyanın en hızlı yayılan virüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.