Son Eklenenler
Galaxy S4 Fiyatları Düştü

Galaxy S4 Fiyatları Düştü

galaxy s4 fiyatlari dustu2013 yılına damgasını vuran en başarılı akıllı cep telefonlarından birisi Samsung Galaxy S4 Türkiye piyasasına 1.999 TL fiyattan giriş yapmıştı. Uzmanların iki ay içerisinde fiyatlarında önemli ölçüde düşüş olacağı yönündeki söylentileri gerçekleşti. GSM operatörlerinin ön sipariş alarak 36 aya varan taksitlerle sattıkları Galaxy S4, satın alan kullanıcıların ceplerini ilk aşamada yaksada bugün fiyatlar önemli ölçüde düştü.

Tüm perakendeci satıcıların Galaxy S4 fiyatlarının önemli ölçüde kırmasının en büyük sebebi, HTC One fiyatlarındaki aşırı düşüşten kaynaklandığı belirtilmekte. HTC One ve iPhone 5 satışları son hızıyla devam ederken Samsung Galaxy S4 fiyatları 1.999 TL’den 1.599 TL’ye kadar düştü.

400 TL birden düşüş yaşanan Galaxy S4 fiyatları son günlerde satışları iki katına çıkardı. İnternet üzerinden satışlarda büyük rekor kıran Galaxy S4 1.580 TL’ye kadar alıcı bulabiliyor. Öyle ki son zamanlarda gittigidiyor.com, hepsiburada.com gibi tedarikçilerde yayınlanan ilanlar ve peşin fiyatına taksit imkanları Galaxy S4 satışlarında büyük hareketliliğe sebep oldu. Türkiye elektronik piyasasına sonradan girmesine karşın BİM, Galaxy S4 fiyatları1.579 TL’ye kadar çekerek piyasada rekabeti kızıştırıyor.

Bir önceki yazımız olan Gezi Parkı İnternette Büyük Yankı Buldu başlıklı makalemizde Gezi Parkı, gezi parkı internette yankı buldu ve Gezi Parkı olayları hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.