Son Eklenenler

Fethullah Gülen’in Sitesi Hacklendi

ABD’de hayatını sürdüren Nur cemaatinin lideri Fethullah Gülen‘in genellikle gündemi değerlendirdiği, cemaat üyelerine mesajlarını iletmek için kullandığı herkul.org web sitesi bugün itibariyle RedHack tarafından hacklendi. Size haberimizi yazdığımız Türkiye saati ile 16:50 sularında siteye erişen ziyaretçiler hackerler tarafından oluşturulmuş farklı bir siteye yönlendiriliyor. Haberi yayınladığımız 17:30 civarında siteye erişim tamamen kapalı. Şuan itibariyle Error 522 Connection timed out hatası vren herkul.org adresi sanırım uzun süre açılamayacak. 25 Kasım Tarihinde de hacklendiği söylenen herkul.org sitesinin o tarihte bakım çalışması yapıldığı belirtilmişti. Siteye kendi afişlerini koyan hacker grubu RedHack’in  ekibi kendilerini “Demoktarik Lise için Mücadele Komiteleri” adıyla isimlendirdi.

Siteye koyulan mesaj ise oldukça ilginç. “Halkın yıllarca emek harcayıp yetiştirdiği ağaçları yok eden, iş yaşamında bizleri asgari ücrete mahkum eden, sağlık sisteminde parası olanın sağlıklı bir yaşam sürmesini sağlayan, eğitimde sadece parası olanın okuyabileceğini söyleyen zihniyete DUR diyoruz.

Masum insanlara terorist damgası vuran, coğrafyamızı yarı açık cezaevine çeviren, zindanlarda halkına eziyet etmeyi reva gören, halkımızı oluşturduğu korku imparatorluğu ile sindirmeye çalışan, AKePe hükumetine ve büyüttüğü üniformalı yeşil faşizme, imamına ve yaverine DUR diyoruz.

Üniformalı yeşil faşizmin Gever’de Erzincan’da yaptığı zulme HAYIR!!!

DLMK Hack halkına zulmedenlerin, elinden emeğini, ekmeğini çalanların hesabını soracak!!!” şeklinde ana sayfa mesajı bırakıldı.

hurkul org hacklendi

Bir önceki yazımız olan Xiaomi Mi3 1 Dakikada 100 Bin Adet Sattı başlıklı makalemizde Xiaomi, Xiaomi Mi3 ve Xiaomi Mi3 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.