Son Eklenenler
Facebook ve Twitter’a Dişli Rakip

Facebook ve Twitter’a Dişli Rakip

Sosyal medyanın öneminin gün geçtikçe arttığını anlayan web girişimcileri yatırımlarını bu alana kaydırarak sektörde tutunmaya çalışmakta. Ama sosyal ağ sektörünün tartışmasız lideri konumundaki Facebook ve Twitter’ın ardından şimdi de Freelyshout internet alemine bomba gibi düştü. “Özgürce Haykır” anlamına gelen Freelyshout, en başta Türkler tarafından oluşturulan bir sosyal medya platformu olarak dikkat çekmekte. Twitter’daki 140 karakterlik sınırın aksine sınırsızca bildirim paylaşabileceğiniz Freelyshout, paylaşımınızı aynı anda Facebook ve Twitter’a aktarabilmesinin yanısıra Foursquare’yle de yer bildiriminizi yapabiliyor. Freelyshout platformunu diğerlerinden ayıran en temel özelliğin gizliliğe önem vermesini söyleyebiliriz. Kişisel bilgilerinizi, telefon numaralarınızı istemeden sınırsızca kişiyi takip edebilip takipçiye sahip olabileceğiniz Freelyshout bugün Okan Bayükgen, Onur Akay, Doğuş, Hakan Ergün gibi birçok sanatçının da kullandığı en başarılı yerli sosyal medya araçlarından birisi olarak sayılıyor.

Freelyshout.com web adresinden ulaşabileceğiniz yerli sosyal medya sitesine üye olup sizler de bu sanal dünyada yerinizi hemen alın. Uzmanlar sosyal medya kullanımının global olmaktan uzaklaşıp daha lokal mecralara doğru kaydığı belirtiliyor. Bu bakımdan ülkemiz açısından büyük bir başarı örneği sergileyen web girişimcilerimize yollarının açık olmasını diliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Nokia Yeni CEO'sunu Arıyor başlıklı makalemizde CEO kim olarak, Nokia ve Nokia yeni CEO hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.