Son Eklenenler
Facebook Toplu Mesaj Silme (Video)

Facebook Toplu Mesaj Silme (Video)

imacros facebook toplu mesaj silHepimiz uzun süredir Facebook kullanmaktayız. Günümüzün büyük çoğunluğunu Facebook karşısında geçirenlerin yakınmadıkları durumlar yok değil. Bunlardan en önemlisi toplu olarak mesaj silme özelliğinin olmaması şeklinde tanımlanmaktaydı.

Teknoloji Defteri yazılım ekibi olarak sizler için Facebook kullanıcılarının kabusu haline gelen toplu olarak mesaj silme özelliğini araştırıp sonuçlandırdık. Bu sayede sizler de toplu olarak Facebook’da biriken mesajlarınızı tek tıklamada silebileceksiniz.

Toplu mesaj silmeyle ilgili internet ortamında binlerce farklı script olmasına karşın en çok tercih edileni ve kesin sonuç vereni Firefox eklentisi olan iMacros.

Öncelikle Firefox tarayıcınız üzerine imacros eklentisini kurmanız gerekmekte. iMacros eklentisini buradan indirebilirsiniz.

Mantık olarak sizin sıklıkla yaptığınız işi kaydedip örneğin 20 kere mesaj silme işlemini akılda tutup siz hiç dokunmadan kensisi belirlediğiniz miktarda mesaj silm işlevi gerçekleştirebiliyor. Otomatik tanımlanan bu sistem sayesinde tüm işlevi kullanıcıdan 100 kat daha hızlı bir şekilde tamamlayabilmekte.

iMacros eklentisini kullanaran Facebook mesajlarınızı toplu olarak silebilmenizi gösteren videoyu sizler için paylaşıyoruz

 

Bir önceki yazımız olan Bill Gates Liderliği Tekrar Kazandı başlıklı makalemizde 2013 dünyanın en zengini, Bill Gates ve Dünyanın en zengin adamı hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.