Son Eklenenler
Facebook Profinize Kim Bakmış Yalanı

Facebook Profinize Kim Bakmış Yalanı

Google arama sonuçların baktığımızda başta Türkiyeli kullanıcılar olmak üzere dünya genelinde milyonlarca kullanıcı Facebook profilini kimlerin ziyaret ettiğini merak etmekte. Bu nedenle kullanıcılar, arama motorlarına “facebook kim bakmış“, “Facebook profilime kim bakmış” şeklinde onlarca arama cümlesiyle sorunlarına yanıt bulmaya çalışmaktadır. Bugün Facebook profiline kimlerin baktığını gösterdiğini iddia eden onlarca uygulamanın olduğunu hatırlatarak çoğu kullanıcının bu uygulamalar yüzünden mevcut profilinin 2. şahısların eline geçtiğini hatırlatmakta fayda olduğunu düşünüyoruz. Facebook’un en eski efsanelerinden birisi olan “kim bakmış” merakı bugünlerde de popülerliğini korumakta. Facebook resmi olarak yaptığı açıklamada “profilinizi kimin ziyaret ettiğiyle” ilgili hiçbir suretle bilgi alamayacağınızı belirtmekte.

facebook kim bakmis aramalari

Sitenin sahipleri tarafından yapılan bu açıklamanın üzerine konuyu daha fazla uzatmadan piyasadaki profinize kim bakmış ile ilgili uygulamaların hiçbirine güvenmemenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü profilinize kimin baktığını bulmanızın hiçbir ihtimali yok. Bu nedenle profilinize bakanların gösterdiğini belirten hiçbir uygulamaya güvenmemeniz gerekmekte. Şayet bu tarz uygulamalar kullandıysanız derhal kaldırın ve güvenlik bilgilerinizi güncelleyin. Aksi taktirde bir gün hesabınıza ulaşamayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bilgisayardan WhatsApp Çalıştırmak (Resimli) başlıklı makalemizde Bilgisayara WhatsApp kurulumu, WhatsApp bilgisayarda nasıl çalıştırılır ve WhatsApp bilgisayarda nasıl kullanılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yorum

  1. Herkes güncelliği biraz takip ederse bu yalanlara kanmaz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.