Son Eklenenler
Facebook Hesabınızdan Tamamen Kurtulun

Facebook Hesabınızdan Tamamen Kurtulun

Uzun zamandan beri bize gelen şikayetlerden en fazlası kullanıcıların Facebook bağımlısı oldukları, hesaplarını dondursalar dahi kısa süre sonra tekrar aktif ettikleri yönündeydi. Herkes şu konuyu merak ediyordu. “Facebook hesabımızdan tamamen kurtulabilir miyiz? Teknoloji Defteri olarak konuyu sizler için araştırdık ve herkesi sevindirecek bu yazıyı hazırlamaya karar verdik.

Facebook hesabınız başınıza bela mı oldu? Hesabınızı silemiyor musunuz? Hesabınızı dondurup, belli bir süre geçtikten sonra yeniden aktif mi ediyorsunuz? Facebook kullanımı derslerinizdeki başarınızı olumsuz mu etkiliyor? İşte tüm bu sorunların sahibiyseniz ve Facebook hesabınızı tekrar açmamak üzere silmek istiyorsanız yapmanız gereken işlem oldukça basit.

Tek yapmanız gereken facebook kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yapmanız. Giriş yaptıktan sonra aşağıda verdiğim bağlantıyı kopyalayıp adres çubuğuna yapıştırıp enter tuşuna basmanız. http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

Açılacak olan form sayfasında “hesabımı sil” düğmesine tıklayarak hesabınızdan sonsuza kadar kurtulabilirsiniz. Belirttiğimiz işlemi yaptıktan sonra 1 ay boyunca hesabınıza giriş yapmamanız gerekmekte. Eğer 1 ay boyunca hesabınızda herhangi bir aktivite tespit edilmezse facebook hesabınızdan tamamen kurtulmuş olacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Canon EOS 70D Bomba Gibi Geliyor başlıklı makalemizde Canon, canon eos 70D ve Canon eos 70D fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yorum

  1. böyle birşey arıyordum çok teşekkürler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.