Son Eklenenler
Facebook’ta Geçirdiğiniz Zamanı Öğrenin

Facebook’ta Geçirdiğiniz Zamanı Öğrenin

Kullanıcıların en çok tercih ettiği sosyal medya platformu Facebook üzerinde acaba şimdiye kadar ne kadar süre geçirdiniz. Bu ilginç sorunun yanıtını bulmanıza yarayan mükemmel bir uygulamayla bugün karşınızdayız. Bugün 1 milyarın üzerinde kullanıcı tarafından tercih edilen Facebook sitesine üye olduğunuz günden bugüne kadar ne kadar süre harcadığınızı öğrenebileceğiniz uygulamanın yapımcısı time.com. 2004 yılında hizmete açılan ve yakında 10. yıl dönümünü kutlayacak olan Facebook için çok özel bir uygulama hayata geçirildi. Time.com tarafından hazırlanan uygulama aracılığıyla facebook hesabınızda geçirdiğiniz süreyi öğrenebileceksiniz. Bunun için yapmanız gereken aşağıdaki bağlantıya tıklayarak açılan sayfada yazı ortasında bulunan NEXT butonuna basarak Facebook uygulamasına erişim izni vermeniz. Yaklaşık 10 saniye sonra yine aynı ekranda şimdiye kadar kaç gün kaç saat kaç dakika kaç saniye geçirdiğiniz görünecektir.

İlgili uygulama güvenli olmakla beraber tarafımızdan da test edilmiştir. Bizim şuana kadar Facebook’ta geçirdiğimiz vaktin 65 gün 14 saat 48 dakika olduğu sonucuna ulaştık. Eğer sizde Facebook’ta geçirdiğiniz zamanı öğrenmek istiyorsanız buraya tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy Note 3 Neo Fiyatı başlıklı makalemizde Note 3 Neo, Note 3 Neo LTE+ ve Samsung hakkında bilgiler verilmektedir.

2 yorum

  1. günümüzde internete girenlerin nerdeyse yüzde doksanı facebooka giriyor diyebiliriz. varsa yoksa facebook. artık bağımlılık olmuş uyuşturucu gibi. En az 1-2 saat duruyoruz.

  2. hesaplanan süreleri görünce facebook kullanmadığım için ne kadar karlı olduğumu anladım. baksanıza bilmem kaç günlük zaman dilimim boşa geçmemiş.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.