Son Eklenenler
En Ucuz iPhone 5 Nerede?

En Ucuz iPhone 5 Nerede?

Türkiye’de satışına başlanan mükemmel telefon iPhone 5 yaklaşık 3000 TL dudak uçuklatan fiyatıyla dikkatleri çekerken çoğu kullanıcının aslında fiyat karşılaştırması yapamamasının zorluğunun farkında olduğumuz için aslında bugün tesadüfen karşılaştığımız bir afişi sizlerle paylaşmaya karar verdim. Türkiye’de en ucuz iPhone 5S şimdiye kadar yapmış olduğumuz araştırmalar sonucunda tesadüfen karşımıza çıktı. BİM tarafından dağıtımı yapılan afişte iPhone 5S telefonların 11 Ekim tarihi itibariyle yalnızca 2299 TL fiyat ile satışa sunulacağı belirtilmekte.

iPhone 5S özellikleri için tıklayınız

iPhone 5S en ucuz

Satışın başlamasını merakla bekleyen alıcılar, 16 Gigabyte kapasiteli iPhone 5S’e en ucuz BİM’den sahip olabilir. Piyasadaki diğer satıcıların 3000 TL’ye varan fiyatlarla satışa sunduğu iPhone 5S’in neden BİM’de bu kadar ucuz olduğu konusunda herhangi bir varsayımımız bulunmamakta.

Bir önceki yazımız olan Samsung'un Kavisli Ekrana Sahip Akıllı Telefonu Galaxy Round başlıklı makalemizde Eğimli ekran, Galaxy Round ve kavisli ekran hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.