Son Eklenenler
En İyi Akıllı Telefon Samsung Galaxy S4

En İyi Akıllı Telefon Samsung Galaxy S4

Samsung Galaxy S4 2013 en iyi telefonOnlarca alternatif akıllı cep telefonu arasında seçim yapmakta zorlanan kullanıcılar için bu yazımızın faydalı olacağını düşünmekteyiz. Öyle ki daha piyasaya çıkalı 3 ay olmasına karşın onlarca rakibinin arasından sıyrılarak birincilik tahtına oturan Galaxy S4 modelli cep telefonu yapılan tüm karşılaştırma ve testlerden başarıyla geçiyor.

Birçok üreticinin baz aldığı test raporlarını hazırlayan kuruluş Consumer Reports tarafından yapılan test sonuçlarına göre Galaxy S4 hem performans hem de kalitesiyle birinciliği ele geçirdi.

Donanım – Yazılım uyumu, hız performansı, uygulama kalitesi, kamera hızı ve özellikleri gibi onlarca testten geçirilen HTC One, Galaxy S4, LG Optimus G, iPhone 5, Galaxy S3 gibi modeller arasında birinci seçilen Galaxy S4 kullanıcı tercihlerinde de 2013 yılının lideri.

Ses kalitesi, batarya süresi, görüntü kalitesi, kamera kalitesi, model hatları, ergonomisi, taşıma kolaylığı gibi farklı değişkenlere göre yapılan tüm testlerin sonuçlarında Samsung Galaxy S4 birinci oldu. 2013 yılının ilk çeyreğinde yakaladığı başarıyı satış rakamlarıyla da bizlere gösteren Galaxy s4 bu başarıyı hakediyor cinsten bir telefon.

Bir önceki yazımız olan iPhone Severleri Üzecek Karar başlıklı makalemizde AppStore yasaklanan uygulamalar, iphone yasaklanan uygulamalar ve yasaklı iphone uygulamaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.