Dün Çöken WhatsApp Endişelendirdi

[ads1]Facebook’a satılmasının ardından akıbetinin ne olacağı ile ilgili farklı yorumlar yapılan WhatsApp, dün akşam saatlerinde yaklaşık 3 saat çevrim dışı kalarak kullanıcıların endişelenmesine neden oldu. Facebook yetkililer yaptıkları açıklamada satın almanın ardından devir işlemlerinin 3 hafta kadar süreceğinden bahsederken hizmeti kapatmak gibi bir niyetleri olmadığının da altını çizdi. Dün akşam WhatsApp‘ın resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre sistemin sunucu sorunları nedeniyle birkaç saat çevrim dışı kalacağı yönündeydi. Açıklamanın ardından rahat bir nefes alan kullanıcılar, uygulamanın devam edeceği için sevindi. Aşağıdak fotoğrafta yer alan WhatsApp resmi açıklamasını sizlerle paylaşıyoruz.

whatsapp-status

[ads2]Önümüzdeki ayın ortalarında yetki devrinin gerçekleşeceği belirtilen WhatsApp şirketinde şimdilik bir sıkıntı görünmüyor. Facebook tarafından yönetilmeye başlayınca neyin yaşanacağı ise merak konusu, bunu hepimiz bekleyip göreceğiz. Bazı web sitelerinden yayınlanan sızıntı haberlere göre WhatsApp’ın Facebook tarafından yalnızca reklam amaçlı kullanılacağı yönündeyken, karşıt web siteleri hizmetin eski haliyle devam edeceği, yalnızca reklam yönetiminin Facebook’un elinde olacağı şeklinde açıklamalarda bulundu.

Bir önceki yazımız olan 2014 Fenomeni "Adamsın" başlıklı makalemizde adam gibi adam, adamın dibi ve adamsın hakkında bilgiler verilmektedir.

Son Eklenenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Yeniliklerden haberdar olun!