Son Eklenenler
Çift İşletim Sistemli Geeksphone

Çift İşletim Sistemli Geeksphone

Hem Firefox hem de Android işletim sistemli akıllı telefon Geeksphone en sonunda piyasaya çıktı. Dünya da ilk defa iki işletim sistemini birlikte bünyesinde barındıran Geeksphone üzerinde hem Android 4.2.2 hem de Firefox OS 1.3 işletim sistemi bulunmakta. 4.7 inc genişliğindeki ekranı, 4 gigabyte dahili hafızası ve 8 megapiksel arka kamerasıyla bir akıllı telefondan beklediğiniz her özelliğe sahip Geeksphone çift işletim sistemiyle hem güvenlik hem de gizliliğe önem veren bir cihaz. Intel’in 1.6 Ghz hızındaki Atom işlemci modeli ve 1 Gigabyte RAM’i ile performans bakımından da hiç fena değil. 394 USD fiyat üzerinden ABD pazarına giren ürüne talepler şimdiden oldukça iyi. Ülkemize gelip gelmeyeceği konusunda üretici şirket herhangi bir açıklama yapmazken, Türkiye’de ki distrübütörler talap ederlerse satışının gerçekleşebileceği ifade edilmekte.

Bir önceki yazımız olan Windows 8 İçin Firefox Geldi başlıklı makalemizde Firefox, firefox windows 8 ve Mozilla hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yorum

  1. Geeksphone den mükemmel atak ama, ne kadar günümüzde ki işletim sistemlerini nasıl geçebilir orası biraz kuşkulu olsa da kesinlikle bu işi en iyi şekilde yapcaklarından eminim. Kaliteli bir şirket, bakalım hayırlısı olsun.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.