Son Eklenenler
CHP Sitesi Hacklendi

CHP Sitesi Hacklendi

Türkiye’de siber savaşlar son hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Ankara CHP Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Umut Tuğluoğlu’nun Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın 3 yıl önce vefat eden annesine yönelik Twitter üzerinden yazılı şekilde ettiği hakaret üzerine partiden istifası istenmiş ve Tuğluoğlu nezaketen partideki görevinden istifa etmişti. Yalnız bu durumdan memnun olmayan Ayyıldız Tim adlı hacker oluşumu, CHP Ankara İl Başkanlığı’na ait Resmi Web sitesini dün gece saatlerinde Hackledi. http://chpankara.org/ web sitesine “CHP ve tüm yandaşlarına sesleniyoruz!. Türkiye’ye faydalı işler yapmadığınız ve yapana da çamur attığınız sürece peşinizdeyiz. Türkiye’yi dış ülkelere fişleyecek kadar adisiniz” şeklinde mesaj bırakan Ayyıldız Tim Hacker Grubu CHP’nin bu şekildeki tavırlarına devam etmesi halinde saldırılarının süreceği bilgisini verdi.

Umut Tuğluoğlu tarafından Twitter üzerinden yapılan hakaret karşısında CHP yönetimi Başbakan Erdoğan‘dan özür dilemek zorunda kalmıştı.

CHP Hack

Bir önceki yazımız olan Çinliler 100 Megapiksel Kamera Üretti başlıklı makalemizde 100 megapiksel kamera, 100 megapixel kamera ve dünyanın en çözünürlüğü yüksek kamerası hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.