Son Eklenenler
Careerjet İş Arama Motoru Türkiye’de ki Bütün İş İlanları

Careerjet İş Arama Motoru Türkiye’de ki Bütün İş İlanları

Günümüzde internet hiç kuskusuz her türlü işimizi gördüğümüz devasa bir dünya. Tüm işlemlerimizi yerimizden bile kıpırdamadan sadece bir kaç klikle hallediyoruz.

Peki ya konu, internetten iş aramaya geldiğinde bu kolaylık ve pratiklikten aynı sekilde bahsedebilir miyiz? İnternetin her işi kolaylastırdığı gibi iş arama sürecini de kolaylastırdıgı bir gerçek. Ancak, istenilen ilanın bulunmasına kadar geçen süre bir hayli can sıkıcı ve hatrı sayılır derecede zaman alan bir nitelikte. En güvenilir, kaliteli ve güncel kariyer sitelerinin saptanması, daha sonra tek tek bu sitelere kayıt olunması ve sırasıyla formlar ve CV’ler doldurulması… Çoğu iş arayanın zamanının büyük bir kısmını bunlar almaktadır.

Ama tüm bu can sıkıcı süreci kısaltan ve iş aramayı adeta google araması yapıyormus gibi pratik ve hızlı hale getiren bir site var. CareerJet. Bu site için iş aramanın google’ı demek hiç de abartı olmaz, zira en güncel ve kaliteli kariyer sitelerinden hiç bilinmeyen orta kalitedeki ve hatta daha lokal olan sitelerdeki iş ilanlarını tek bir çatı altında topluyor. Bize de sadece bir anahtar kelime ve bir de lokasyon bilgisi girerek istedigimiz ilanları bulmak ve ilgili ilanın bulunduğu siteye yönlenmek kaliyor.

Bu yazıyı okuduktan sonra CareerJet’e bir göz atmanızda fayda var. Siteye buradan gidebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ucuz iPhone Bu mu? başlıklı makalemizde ucuz, Ucuz iPhone ve ucuz iPhone 5 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yorum

  1. gazetedeki sarı sayfalar yalan olmaya başladı 🙂

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.