Son Eklenenler
Çalınma ve Kaybolmalara Karşı Android Cihaz Yöneticisi

Çalınma ve Kaybolmalara Karşı Android Cihaz Yöneticisi

Sizde akıllı cep telefonunuzda önemli ve kişisel bilgilerinizi saklıyorsanız, bu uygulama tam size göre. Artık bilgisayar yerine kullanıcılar akıllı cep telefonlarını daha fazla tercih etmekte. Mobilitenin artması taşınabilir bilgisayarların daha da küçülerek akıllı cep telefonlarımıza kadar girmesine neden oldu. Evimizdeki iş yerimizdeki bilgisayarlarla yapabildiğimiz hemen hemen herşeyi yapmamıza, kişisel verilerimizi sürekli yanımızda bulundurmamıza yardımcı olan akıllı telefonları eğer kaybedersek ne olacak? Herkesi en çok endişelendiren çalınma ve kaybolmalarda kişisel verilerimizin ne olacağı, kimin eline geçeceği ve kaybolan ya da çalınan cihazımızı geri bulabilme olasılığı soruları olmakta.

Android kullanıcıları için şimdiye kadar hazırlanan çalınma ve kaybolmaya karşı uygulamalar malesef yeterli derecede etkin olmamakla birlikte çoğu zaman işe de yaramadığı aşikar. Bu durumun farkında olan Google Android kullanıcılarının merakla beklediği çalınma ve kaybolmalara karşı koruma sağlayan yazılımı “Android Cihaz Yöneticisi” ni nihayet hazırlamayı başardı. Peki bu Android Cihaz Yöneticisi nedir? Android kullanıcılarının en çok muzdarip oldukları çalınma ve kaybolmalara karşı en etkin çözümü sunan Android Cihaz yöneticisi, çalınan ya da kaybolan cihazınızı bulmanızı yardımcı olmanın yanı sıra içerisindeki bilgileri de koruma altına almanızı sağlıyor. Cihazınızın konumunu bilgisayarınız üzerinden takip edebilmenize imkan veren Android Cihaz Yöneticisi aynı zamanda içerisindeki kişisel verilerinizi istediğiniz yerden yönetmenize de olanak veriyor.

android cihaz yoneticisi 2

android cihaz yoneticisi

Farzedelim telefonunuz başkalarının eline geçti, şayet internet bağlantısı açıksa ve o an için internete erişim sağlayabiliyorsa uygulamanın internet sitesi üzerinden cihazınızın hali hazırdaki konumunu rahatlıkla tespit edebilirsiniz. Bu durum aynı zamanda nereye koyduğunuzu unuttuğunuz cihazınız için de geçerli. Bir diğer özellik ise cihazını o an için internete bağlıysa içerisindeki tüm verilerinizi olumsuz durumlara karşı kilitleyebilir ve tamamen silebilirsiniz. Bu sayede verileriniz başkalarının eline geçmemiş olur.

Yalnızca 1.7 Megabyte boyutundaki Android Cihaz Yöneticisini indirmek için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Microsoft Yeni CEO'sunu Arıyor başlıklı makalemizde Microsoft, microsoft CEO adayları ve microsoft güçlü CEO adayları hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.