Son Eklenenler
Bu Telefon Görme Engelliler İçin Özel

Bu Telefon Görme Engelliler İçin Özel

ray huawei vision gorme engelli telefonuToplumun her köşesinde engelli bir bireye rastladığımız günümüzde özellikle teknoloji kullanımı onlar açısından zor olmakta. Elektronik ürün üreticileri engellilerin kullanabilmesi için pratik çözümleri hayata geçirmeye devam ediyor. Bu bağlamda Huawei Electronics RAY Huawei Vision isimli yeni modelini piyasaya sundu.

ABD’li GSM operatörü Odin Mobile’den gelen istek doğrultusunda tasarlanan Ray Huawei Vision adlı akıllı cep telefonu görme sorunu yaşayanlar için özel olarak üretildi. 4 inc genişliğinde dokunmatik ekrana sahip olan bu ürün 800 x 600 pixel çözünürlüğe sahip. Menü ve seçenekleri bakımından oldukça basit kullanıma sahip olan Ray Huawei Vision aynı zamanda görmekte zorlanan belli bir yaşın üzeri kullanıcılar için de önem arz etmekte.

12 gigabyte dahili hafızaya sahip olan Huawei Vision, 5 megapixel kameranın yanında 1 gigabyte RAM ile performans bakımından engellilerin işini rahatlıkla görebilecek.

Android işletim sistemine sahip olan bu ürün Odin Mobile tarafından özel olarak geliştirilen sesli komut sistemiyle birlikte satışa sunulacak. Ses komutları aracılığıyla rahatlıkla kullanılabilen Ray Huawei Vision fiyat bakımından da oldukça ucuz bir meblağa denk geliyor.

Bir önceki yazımız olan Anonymous Bu Sefer Başbakanlığa Saldırdı başlıklı makalemizde Anonymous, anonymous başbakanlığı hackledi ve anonymous TC başbakanlık hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.