Avea Woops Nedir?

[ads1]Türkiye’nin GSM operatörlerinden AVEA, Türkiye’de ki 15 milyon genci değişik fırsatlardan yararlanabilecekleri, sınırsızca iletişip kurup sosyalleşebilecekleri yep yeni bir hizmet olan Woops ile buluşturdu. Özellikle gençlere yönelik GSM tarifeleriyle dikkatleri çeken AVEA Türkiye genelinde en çok genç müşteriye sahip operatörlerden birisi. Genç müşterilerin yüzde 30’luk bir kısmını elinde tutan AVEA bu avantajını daha da güçlendirmeye kararlı. Yalnızca gençlere yönelik birbirinden farklı fırsatları, teklifleri ve onların ihtiyacına yönelik kampanyaları birleştiren Woops toplamda 2 milyon 97 bin 151 farklı paketi bünyesinde barındırıyor.

avea woops

[ads2]Avea’nın Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk tarafından yapılan açıklamaya göre hedefin Woops ile Avea’nın mevcut 15 milyonluk genç müşteri potansiyelini ileriye taşımak olduğu belirtildi. Kısaca yeni bir gençlik markası yaratmayı amaç edinen Woops sunduğu farklı fırsatlarla gençler arasında büyük merak uyandıracak. Woops’un ilk defa tanıtıldığı #Bibuluşsak Twitter etkinliği şimdiden 30 milyonun üzerinde görünüm yakaladı. 2 milyonun üzerinde seçeneğiyle her keseye uygun paketlerle gençlerin karşısına çıkan Woops mobil kullanım oranlarını yerinden oynatacak gibi görünüyor. Dünya üzerindeki mobil kullanıcı oranlarını araştıran Our Mobile Planet çalışmasına göre Türkiye’de mobil kullanım oranlarının 18-14 yaş arasında büyük oranda arttığı bilgisini sözlerine ekleyen Ertürk, teknolojiyi en çok takip eden genç nüfusun potansiyelini iyi değerlendirmek gerektiğini vurguladı. Yazımızın altında Avea Woops reklamını izleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Facebook "Duygularını Paylaşıyorum" Butonu Yolda başlıklı makalemizde duygularını paylaşıyorum, duygularını paylaşıyorum butonu ve Facebook hakkında bilgiler verilmektedir.

Son Eklenenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Yeniliklerden haberdar olun!