Son Eklenenler
AppStore Türkiye Hizmete Açıldı

AppStore Türkiye Hizmete Açıldı

Teknoloji devi Apple, pazar dağalımı bağlamında başta Avrupa ülkeleri olmak üzere kendisi için önem arzeden, talebin güçlü olduğu ülkelerde AppStore magazinini açmakta. Türkiye pazarındaki gelişmeleri daha yakından takip edebilmek için Apple tarafından AppStore Türkiye faaliyete geçirildi. 1 Kasım 2013 tarihinden itibaren store.apple.com/tr web adresinde hizmete sunulan Apple Store, yeni ürün ve teknik özelliklerle ilgili anlaşılır ve şık tasarımıyla Türkiye pazarına girdi. Apple Store üzerinden online sipariş verebileceğiniz ürünlerin yanısıra, özellikle MAC serisi cihazlarda donanım değişiklikleri yapabilir yeni halleriyle talep edebilirsiniz.

Aynı zamanda 12 ay taksit seçeneğiyle adresinize teslim siparişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Apple Store üzerinden yapacağınız 235 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Android KitKat İle Neler Değişti? başlıklı makalemizde Android, Android 4.4 KitKat ve Android KitKat özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.