Son Eklenenler
Apple, Büyük Ekran Planları Peşinde

Apple, Büyük Ekran Planları Peşinde

Apple’ın Gelecek nesillerde tanıtacağı  iPad ve iPhone cihazları hakkında iddia’lar  arka arkaya gelmeye başladı.

İddia’ya göre bir çok kaynağın da önceden tahmin ettiği üzere 13 inçlik bir iPad ve daha büyük ekranlı iPhone için testlere başladığı belirtilmekte. Apple’ın  nasıl bir plan içinde olduğuda kesin olarak bilinmekte. Bu testler cihazın kesin olarak çıkacağı anlamını taşımamakta. Daha önce bazı kaynakların bu tip iddiaları olsa da bunlar pek de ciddiye alınmamıştı. Ancak ortaya atılan bu son iddia The Wall Street Journal tarafından olunca “Acaba Apple büyük ekranı bir  iPad veya iPhone çıkarır mı?” sorularını akıllara getirdi. The Wall Street Journal göre Apple, 13 inçlik  bir  iPad ve 4 inçten daha büyük ekranlı bir iPhone‘un çalışmalarına başladı. The Wall Street Journal’ın bir diğer haberine göre 9.7 inçlik yeni nesil iPad yine 2048×1536 çözünürlükte retina ekran ile bu yıl içerisinde kullanıcıların beğenisine sunulacak. Ancak yeni iPadiPhone 5‘te kullanılan hücre içi dokuma teknolojisi sayesinde daha ince ve hafif olacak.

kaynak tolgaa

Bir önceki yazımız olan Akıllı Mesaj Uygulaması başlıklı makalemizde Akıllı mesaj, akıllı mesaj uygulaması ve android akıllı mesaj uygulaması hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yorum

  1. iphonun boyu büyümesi lazım ama beş gibi olmamalı biraz da eni üzerinde çalışılmalı apple ın kuralları değiştirilmeli apple dünya devi samsung apple ı geçmemeli hmde bluetooth özellği konmalı ve işlemcide de değişiklikler olursa fena olmaz ve de internetten mp3 mp4 indirlmeli bir yere bağlı olmadan apple artık kendi kurallarını çiğnesin aman sakın apple store yi bozmayın apple store süper androidi bin hatta onbin basar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.