Son Eklenenler
Android’de iOS gibi Kilit Ekranı ve Bildirimler Nasıl Yapılır?

Android’de iOS gibi Kilit Ekranı ve Bildirimler Nasıl Yapılır?

Hayatta herşeyde olduğu gibi Android’in de hem iyi hem de kötü yanları var. Açıkçası Android iyi iOS kötü ya da Android kötü iOS iyi demek çok zor.

Ama Android’in standart kilit ekranında bazı eksiklikler olduğu aşikâr. Android’den vazgeçemiyor, potansiyel olarak ise iOS hayranı iseniz bu uygulama size göre. Aslında bizler kilit ekranı üzerinde sağa sola kaydırmadan direk ana ekranda yeni bildirimleri görmek isteriz.

SlideLock-Android-header

SlideLock, sizin iOS işletim sistemli bir telefon almanıza gerek kalmadan ön kilit ekranında aynen iOS işletim sisteminde olduğu gibi tüm bildirimleri direk görebilmenizi sağlıyor.

Bu uygulamayı da LockerPro uygulamasını hazırlayan çalışanlar hazırlamış. SlideLock sayesinde kilit ekranında bildirimler görüntülenebiliyor ve bu ekran tamamen özelleştirilebiliyor.

SlideLock-Android-header2

Bildirimleri özelleştirmek, yeni bir bildirim alındığında ekranın yanıp yanmayacağını, nasıl görüntüleneceğini ayarlamak mümkün. Titreşim ve sesli uyarılar da belirlemek mümkün.

Bir arkadaşınızın iPhone telefonunda gördüyseniz ve benim Android telefonumda da neden olmasın diye düşünüyorsanız işte bu program tam size göre.

SlideLock-Android-header3

(İndirmek İçin Tıklayın: Android için SlideLock Google Play Store)

Bir önceki yazımız olan Kaliforniya'da 22 Milyon'luk Ipad Kontrollü Ev Satılık başlıklı makalemizde akıllı ev, Apple ve iPad hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yorum

  1. Yararlı bilgileriniz için teşekkür ederim. Siteniz çok güzel.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.