Son Eklenenler
Android İçin En Hızlı Web Tarayıcısı

Android İçin En Hızlı Web Tarayıcısı

Artık kullanıcılar internete mobil cihazlar üzerinden girmekte, çoğu zaman hem pratik hem de hızlı olan mobil web tarayıcılar arasında da kıyasıya rekabet son hızıyla devam etmekte. Android işletim sistemiyle birlikte gelen mobil tarayıcının yanı sıra bazı kullanıcılar Opera, Google Chrome gibi tarayıcılar tercih etmekte fakat tüm bu isimlerin üzerinde özellik ve performansa sahip Super Fast Browser‘dan kimsenin haberi yok. Eğer mobil cihazınız üzerinden sıklıkla internete giriyorsanız bu tarayıcı uygulaması tam size göre. Diğer tarayıcıların belli bir süre sonra yavaşlayan hızları, istenmeyen onlarca eklenti sebebiyle şişmeleri veya internet sayfalarını daha geç sürede açmaları sorununu Super Fast Browser tarayıcısıyla anında çözebilmeniz mümkün.

Super Fast Browser yazılımının en önemli özelliği, beraberinde sunduğu HTML 5 desteği olduğunu söylemek abartı olmaz, aynı zamanda açık sitelerin ekran görüntülerini alma, fotoğrafları anında cihazınıza indirebilme ve paylaşabilme özelliklerinin haricinde; hızlıca açılan sekmeler ve istediğiniz oturumun anında kaydedilebilmesini de ekleyebiliriz. İlgili program tamamen ücretsiz olup Google Play Store üzerinden rahatlıkla indirebilirsiniz. Super Fast Browser indirmek için tıklayınız. Super Fast Browser şuan itibariyle yapılan testlerde en hızlı mobil browser olarak kabul edilmekte ve 200 binin üzerinde kullanıcı tarafından da tercih edilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Dünyanın En Gelişmiş İnsansı Robotu Schaft başlıklı makalemizde en gelişmiş robot, Google Schaft robotu ve insansı robot hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.