Son Eklenenler
Android 4.3 Tanıtıldı

Android 4.3 Tanıtıldı

İnternet teknolojileri ve yazılım sektörünün öncülerinden birisi olan Google bugün düzenlediği etkinlikle meraklılarının uzun süredir beklediği açık kaynak kodlu mobil işletim sistemi Android’in 4.3 sürümünü tanıttı. Aslında tanıtım Google’ın amiral gemisi Nexus 7‘nin tanıtımı olmasına rağmen aradan Android 4.3 tanıtımını da çıkaran Google beklenen müjdeli haberi nihayet verdi. Android 4.3 ile Android 4.2 arasında aslında ileri derecede bir fark göze çarpmamakta yalnızca Android 4.2’den kalan açıkları kapatmak ve performans iyileştirmelerinden oluşan Android 4.3 sürümü bazı uygulamalarda ufak değişikliklerinde yapıldığı bir versiyon olmuş.

Android 4.3 yeniden dizayn edilmiş kamera arayüzü ve bu arayüzün daha performanslı çalışmasını sağlayan güncellemelerin haricinde birde bluetooh Low Energy desteği eklenmiş.

Bir önceki yazımız olan Internet Explorer 11'in Gücü başlıklı makalemizde 100 sekme açabilme explorer, Internet Explorer 11 ve Internet Explorer 11 hakkında herşey hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.