Son Eklenenler
Akıllı Telefon Alacaklar Acele Etmeyin!!!

Akıllı Telefon Alacaklar Acele Etmeyin!!!

MWC 2014 fuarının başlamasıyla dünden bu yana dev markaların birbirinden güzel modellerini sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. 3 gün daha açık olacak fuarda bazı markaların yeni modellerinin tanıtımları son günlere bırakılacağı ile ilgili bir söylentinin dolaştığını duyduk ve araştırmaya koyulduk. Sony Xperia Z2, Lenovo S860, HTC Desire 816 derken bombayı patlatan Samsung Galaxy S5 modeli ile piyasaya hızlı bir giriş yaptı. Bunun haricinde Huawei, HP, LG gibi markalarda kendi ürünlerini tanıtmaya başladı. Fuarı canlı olarak takip eden teknoloji ekibimiz şu an itibariyle 34 farklı akıllı telefon modelinin farklı salonlarda tanıtıldığına şahit oldu. Hepsi birbirinden güzel ve kullanışlı akıllı telefonların hangisini alacağınıza karar verirken dikkatli olun, çünkü uzmanlar yalnızca markaya bakarak satın alınan ürünlerin fonksiyonel özelliklerinin sizin tarzınıza uymaması nedeniyle kullanıcıların ileride pişman olabileceği görüşünde birleşiyor. O nedenle biz de sizler için küçük bir uyarı yapmayı uygun gördük.

Dünden bu yana MWC 2014’te tanıtılan tüm modellerin hepsi birbirinden güzel ama şimdilik bizim gözümüze çarpan Sony Xperia Z2 ve Samsung Galaxy S5 olurken aceleci davranıp bu iki seçenekten birisini almak yerine biraz daha sabredip faklı modelleri de görmeyi yeğledik. Aslında bu kararı almamızın bir sebebi de HTC’nin 25 Mart tarihinde tanıtmayı planladığı yeni akıllı telefonu M8 hakkındaki iddialı açıklaması oldu. HTC o kadar iddialı konuştu ki şuan itibariyle en yeni model olan Galaxy S5 satın alanların büyük bir pişmanlık ile karşı karşıya kalabilecekleri belirtildi. Hatta HTC o kadar ileri gitti ki resmi twitter adresinden yapılan açıklamada Galaxy S5 alanların pişman olacakları bilgisi verildi. Yalnızca HTC değil aynı zamanda Nisan ayında Iphone 6’nın da tanıtılma olasılığı varken acele davranıp karşınıza çıkan ilk telefonu almak bizce de akıl dışı.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S5 Hakkında Herşey başlıklı makalemizde Galaxy S5, Galaxy S5 özellikleri ve Samsung hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.