Son Eklenenler
Akıllı Mesaj Uygulaması

Akıllı Mesaj Uygulaması

Günlük hayatın karmaşası ve stresinin altında yorulan bizler bazı zamanlarda çok yakın bir arkadaşımızın, eşimizin, çocuğumuzun, annemizin doğum günlerini yada onlarla ilişkili özel günleri unutup yaşamaya devam edebiliyoruz. Yalnızca özel günler değil dini günler, dini bayramlar gibi organizasyonlarda bile birbirimizi aramayı, küçük de olsa kutlama mesajları göndermeyi unuttuğumuz bile olabilmektedir. Bugün tanıtacağımız Android uygulaması özellikle dalgın kullanıcıların işine çok yarayacak cinsten. Uygulamamızın ismi “Akıllı Mesaj“. Türk programcılar tarafından hazırlanıp Google Store Mağazasında kullanıcılara sunulan Akıllı Mesaj Uygulaması özellikleri ve faydalarıyla tüm kullanıcıların imdadına yetişecek cinsten. Tamamiyle Türkçe menüden oluşan Akıllı Mesaj uygulaması, 7 den 77’e tüm kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için hazırlanmış.

Akıllı Mesaj Uygulaması Nasıl Çalışıyor

Akıllı Mesaj Uygulaması İndir yan taraftaki bağlantı aracılığı ile Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Akıllı Mesaj uygulaması yüklendikten sonra oldukça kolay ve anlaşılır menüleriyle dikkati çekmekte

akilli mesaj

Yukarıda da görüldüğü gibi uygulamayı çalıştırdıktan sonra açılan sayfada, mesajlar, doğum günleri, özel günler, kişi grupları, gönderilmiş mesajlar, mesaj takvimi ve yardım seçenekleri bulunmakta. Mesajlar menüsüne girildiğinde birbirinden farklı yaklaşık 1000 farklı mesaj şablonu ile karşılaşabilirsiniz. Özel günler için mesaj aramak oldukça kolay. Uygulamanın mesajlar bölümündeki mesaj şablonlarını istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Doğum Günleri menüsü üzerinden arkadaşlarınızın doğum günlerini kaydederek günü geldiğinde size hatırlatmasını ya da size hatırlatarak sizin hazırlayacağınız kutlama mesajını otomatik olarak o kişiye gönderebilmesi mümkün olmakta. En çok tercih edilen bu özellik sayesinde artık arkadaşlarınızın doğum günlerini unutmanız imkansız.

Özel Günler Menüsü tıpkı doğum günleri menüsü gibi sizin belirleyeceğiniz günleri takvimden işaretleyerek o gün geldiğinde belli bir kişi ya da gruba kısa mesaj gönderebilmenize imkan sağlamakta. Bu sayede özel günleri ve bayramları unutmanız mümkün değil.

Kişi grupları menüsünde belirli bazı gruplar olışturup kaydedebilirsiniz. Mesajı tek tek kişi olarak gönderebileceğiniz gibi belirli bir gruba da gönderebilmeniz sağlanmış. Örneğin yaklaşan Ramazan Bayramı kutlamalarını bu menüden oluşturacağınız gruba aynı anda gönderebilirsiniz.

Gönderilmiş Mesajlar bölümünde ise şimdiye kadar otomatik olarak kimlere hangi mesajları gönderdiyseniz onları takip edebilirsiniz. Teknoloji Defteri olarak test edip onayladığımız uygulamayı kullanmanızı tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan Motorola Moto X Göründü başlıklı makalemizde moto x, Moto X özellikleri ve Motorola hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.