Son Eklenenler
8 Çekirdekli İşlemcisiyle Huawei Glory 3X

8 Çekirdekli İşlemcisiyle Huawei Glory 3X

Donanım teknolojilerinin güçlenmesi üreticileri de daha güçlü özelliklere sahip mobil aygıtlar üretmleri için tetiklemekte. Çin menşeyli akıllı cep telefonu üreticilerinden Huawei, 8 çekirdek işlemcili Glory 3X ile 2013’ün sonunda piyasaya mükemmel bir giriş yaptı. Çin merkezli olmasına karşın teknolojisi ve ürettiği mobil cihazlar ile büyük bir müşteri potansiyeline sahip Huawei, MediaTek’in ürettiği, 1.7 Ghz hızında ve 8 çekirdekli MT6592 modelli işlemcisini kullanarak Glory 3X adını verdiği akıllı telefonu ile hız sınırlarını aşmaya kararlı. 5.5 inç büyüklüğünde ve 1080p HD görüntü kalitesine sahip ekranıyla oldukça net ve başarılı bir görüntü kalitesi sunan Huawei Glory 3X, görüntü kalitesini Snapdragon GPU’sundan alıyor.

3000 mAh bataryası sayesinde uzun süre kullanıma olanak veren Huawei Glory 3x, 13 megapiksel arka, 5 megapiksel ön kamerasıyla birlikte bir telefonda ihtiyacınız olan her türlü özelliği tek cihazda toplamış gibi. Ayrıca çoğu kullanıcının şu sıralarda özellikle tercih ettiği çift sim kart özelliği de olan Huawei Glory 3X’in fiyatı yalnızca 280 USD olarak belirtilmekte. Ocak ayının 2. haftası piyasaya sürülecek olan Huawei Glory 3X, ülkemize ne zaman gelecek henüz belli değil.

Bir önceki yazımız olan Winamp Dirildi mi? başlıklı makalemizde winamp, winamp 5.666 ve Winamp için umut hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.