Son Eklenenler
3 Sim Kartlı Akıllı Telefon Samsung Galaxy Star Trios

3 Sim Kartlı Akıllı Telefon Samsung Galaxy Star Trios

Hayatımıza birden bire giriveren akıllı telefonlardan sonra şimdi de çift sim kartlı modeller moda haline gelirken. Bugün Samsung tarafından tanıtılan akıllı telefon modeli hem akıllı hem de 3 sim kart desteğiyle müşterilerin beğenisini bir kez daha kazandı. Artık birden fazla telefon kullanımının azaldığı günümüzde çift simkartlı telefon kullanımıyla başlayan moda, 3 sim kartlı modellerle bir kez daha popüler oldu. Samsung’un müşteri şikayet ve istekleri doğrultusunda hazırladığı ve bugün tanıtımını yaptığı 3 sim kartlı model olan Galaxy Star Trios özellikleri bakımından giriş seviyesi akıllı telefonlardan birisi olsa da 3 sim kart desteğiyle bu alanda ihtiyacı olan kullanıcılar için en muazzam tercih. Görüntü ve özellik bakımından geçtiğimiz yıl piyasaya sunulan Samsung Galaxy Star S5280 modelini andıran Galaxy Star Trios, 3.14 inc ekranı, 320 x 240 piksel çözünürlüğü ile oldukça iyi bir tercih.

china transformation

1 Ghz hızındaki çift çekirdekli SnapDragon S1 işlemci tercihi ve 512 megabyte RAM seçeneği ile başlangıç seviyesi akıllı telefonlardan birisi olarak göze çarpmakta. Android 4.1 işletim sistemi ile satışa sunulan 3 sim kartlı akıllı telefon hem 3 sim kart hem de Android işletim sistemini tek cihazda toplayan ilk model olma özelliğine sahip. 4 gigabyte dahili hafızasının yanısıra, 64 gigabyte kapasiteye kadar yükseltilebilen kapasite alternatifi de sunmakta. Samsung Galaxy Star Trios modeli Güney Amerika ve Güney Kore’de şimdiden satılmaya başlandı. 165 USD fiyat üzerinden piyasaya sunulan Samsung Galaxy Star Trios, bünyesinde Wi-Fi, 3G, Bluetooth bağlantı özelliklerinin tamamını barındırmakta.

Bir önceki yazımız olan LG G Pro 2 Bugün Tanıtıldı başlıklı makalemizde LG, LG G Pro 2 ve LG G Pro 2 detaylı inceleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.