Son Eklenenler
3 Boyutlu Haber Sundular (Video)

3 Boyutlu Haber Sundular (Video)

Görüntü teknolojileri öyle bir hal aldı ki artık dudak uçuklatır cinsten yayınlar yapılır oldu. Son dönemlerdeki gelişmeler televizyon kanalları tarafından yakından takip edilerek izleyici kitlesine ulaştırılıyor. Oldukça seçici olan izleyici kitlesi artık sıradan yayınlardan bıktı, bunun farkında olan televizyon kanalları ilk önce farlı şovlar aracılığıyla izleyiciyi ekrana çekerken sıkıcı televizyon programlarını izlenilebilir hale getirmeye çalıştı. Son dönemlerde bazı televizyon kanalları (aşağıdaki videoda görüldüğü gibi) çoğumuzun sıkıcı bulduğu haber programını öyle bir hale getirdi ki izlememek elde değil. Rusya’da merkezli fakat Arapça yayın yapan Kanal RT, hiç kimsenin izlemediği sıradan haber programını 3 boyutlu olarak sunmaya başladı.

Eskiden sıkıcı olan ve kimsenin izlemediği haber programı 3 boyutlu olarak yayınlanmaya başladıktan sonra izlenme rekorları kırıyor. Sıradan haberleri 3 boyutlu görüntü efektleriyle destekleyen Kanal RT, eskiye nazaran %400’ün üzerinde izleyici artışı kaydedildiğini belirtti. 3 boyutlu haber döneminin başladığı günümüzde bu tarz yayını yapan ender kanallardan birisi olan RT, aynı zamanda sunum esnasında sunucunun, gerçekliği arttırıcı birtakım hareketlerde bulunması sayesinde gerçeklik etkisini izleyiciye başarılı bir şekilde naklediyor. Patlayan bombalar, devrilen binalar, sunucunun yanı başına düşen top gülleleri ve daha nice efekleri aşağıdaki video aracılığıyla izleyebilirsiniz. 3 boyutlu yayın döneminin başladığı günümüzde bu tarz programların ülkemizde de yayınlanmaya başlaması izleyici kitlesi üzerinde büyük etki bırakacaktır.

Bir önceki yazımız olan Pes indir başlıklı makalemizde oyunindir.gen.tr, pes 2012 download ve pes 2012 indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.