Son Eklenenler
Youtube’u Engelleyenler Kervanına O da Katıldı

Youtube’u Engelleyenler Kervanına O da Katıldı

tacikistan youtube yasakİran, Sudi Arabistan, Pakistan, Suriye derken, Orta Asya’da bulunan Tacikistan‘da ülke genelinde Youtube’a erişimi tamamen engelledi. Ülke genelinde yıllardır süren enerji problemlerine bağlı olarak başkent de dahil ülkenin birçok bölgesinde günlük 12 saati bulan elektrik kesintileri sebebiyle zaten ülke genelinde yaygın bir biçimde kullanılamayan internet erişimi sorunları yüzünden İnternet ve Teknolojideen sorumlu Bakanlığın direktifiyle kapatıldığı iddia edilse de, ülkede mualif kanadın sözcüleri ülke hakkındaki olumsuz ve eleştiri içerikli videolar sebebiyle erişimin engellendiğini belirtti.

Tacikistan İletişim Kurumu başkanı Asomiddin Atoyev‘in yaptığı açıklamada engellemenin şimdilik açılmasının mümkün olmadığı belirtilirken, Tacikistan geçtiğimiz yıllarda da Facebook erişimini tamamen engellemiş fakat Avrupa Birliği ve ABD tarafından yapılan baskılarla erişimi tekrar açma kararı almıştı.

Bir önceki yazımız olan Gençlik Formülü Bulundu başlıklı makalemizde Gençleştirici hap, gençlik hapı ve genlik formüllü hap hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.