Son Eklenenler
Youtube Yükle Kazan Fırsatı

Youtube Yükle Kazan Fırsatı

youtube para kazanİnternet üzerinden ençok video izlenilen web sitesi olarak bilinen Youtube’u hepimiz biliyoruz. Peki sürekli olarak video izlemekte kullandığınız ya da videolarınızı paylaştığınız bu platform üzerinden gelir elde etmek istemez misiniz? Öyleyse önümüzdeki aylarda Türkiye’de uygulanması beklenen Youtube yükle kazan sistemi hakkında sizlere bilgilendirmek isteriz.

Google’a ait bir girişim olan Youtube, Türkiye’de uygulanması planlanan iş ortaklığı sistemi sayesinde Youtube üzerinden yayınlayacağınız videoların izlenme oranlarına ve video reklamlarına tıklanma oranlarına göre kullanıcılarına para ödemesi düşünülmekte.

YouTube İş Ortaklığı Programı (YouTube Partnership Program) sayesinde Türkiye’de ki internet kullanıcı kitlesinin Youtube web sitesini daha etkin olarak kullanmaları amaçlanıyor. Yakın zamanda tamamlanacak olan iş ortaklığı programı düzenlenecek basın toplantısıyla tüm Türkiye’ye resmi olarak duyurulacak. Poropatis tarafından verilen bilgiler ışığında Türk kullanıcılarına yeni kazanç kapıları açmayı amaçlayan Youtube İş Ortaklığı Sistemi’nin ülkemizde çok rağbet görmesi bekleniyor. Yayınlanan içeriğin kalitesi ve popülerliği oranında para kazandıracak olan bu sistemin özellikle evinde oturarak çalışan kitlenin fadalanması düşünülmekte.

Bir önceki yazımız olan Türk Mühendislerden İnsansı Robot başlıklı makalemizde AKINSOFT robot, akıncı 2 ve akıncı-2 robot hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.