Son Eklenenler
Yenilik Yaşamak İsteyenler İçin Sony Xperia Z Kullanıcılarını Bekliyor

Yenilik Yaşamak İsteyenler İçin Sony Xperia Z Kullanıcılarını Bekliyor

Sony Xperia Z TelefonSony, elektronik sektöründe dünya markasıdır. Çıkardığı çoğu ürünü rakipleri referans alıyor ve sektörde gerçekleştirdiği yenilikler ile birlikte sürdürülür bir kalite ile hizmet veriyor. Hal böyle olunca çoğu ürünleri tüketicileri tarafından tercih ediliyor.
Son dönemlerde çıkardığı yeni ürünlerden olan Xperia Z gözbebeği olmuş durumda. Ürünü inceledikten sonra göreceksiniz ki şık tasarımı ve iddalı renk seçenekleri başta dikkat çekiyor. Mor, siyah, beyaz alternatif renk modelleridir. 5 inçlik bir ekrana sahip. Teknik özellikleri saymakla bitmeyecek kadar çok olan Xperia Z bir telefondan beklediğinizin çok daha fazlasını vermek için hazırlanmış durumda. Bunca özelliği bir arada bulundurması görmemiş olanlar için kalın olma ihtimalini getirebilir ancak kalınlığı sadece 7.9 mm. Ağırlığı ise sadece 140 gr. Rakip ürünlerle kıyas edildiğinde kendisinden çok daha küçük olup bu ağırlıkta olmayan bir çok ürünü görebilirsiniz. Yapı itibari ile uzun bir şekli var. Bu durumun nedeni ise tasarımın mükemmel düşünülmüş olması. Ses butonları ve güç butonlarının en yukarıda değil, ele yakın kısımlara yerleştirilmiş halde ki kullanım ergonomisi sağlanmış olsun. Ayrıca güç butonu da alüminyum yapıda hazırlanmış. Bu da telefona ayrı bir şıklık veriyor.
Andorid işletim sistemi ile hazırlanmış Xperia Z, üst seviyede bir telefonun nasıl bu kadar muhteşem yaratılmış ve dayanıklı olabileceğini kanıtlamak için üretilmiş gibi. Suya ve toza dayanıklı olarak tasarlanan cihaz kullanıcılarına muhteşem bir deneyim kazandırıyor.

Bir önceki yazımız olan Hayatınıza Sunulan En Güzel Yenilik Samsung Series 7 Ultra başlıklı makalemizde Samsung, Samsung Series 7 Ultra ve Samsung Series 7 Ultra fiyat hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.