Son Eklenenler
Yandex Panorama İle Tarihi Mekanları Keşfedin

Yandex Panorama İle Tarihi Mekanları Keşfedin

Rusya menşeili arama motoru Yandex, Türkiye’de verdiği hizmetlere bir yenisini daha ekledi. Tarihe merak duyanlar, tarihi mekanları gezi görmek istetip de buna vakit bulamayanlar, Yandex Panorama tam size göre. Yandex Türk Turizmi’ne yeni bir soluk getirdi. Yandex, Panorama hizmeti ile Türkiye’de ki tarihi mekanların 360 derecelik açıyla çekilmiş panoramik fotoğraflarını kullanıcıyla buluşturuyor. Fotoğrafların hepsi yüksek çözünürlüklü ve 360 derece hareketli olarak karşınıza çıkmakta. Yandex, Türkiye’de ki hızlı ilerleyişiniz faydalı projelerle süslemeye devam ediyor. Başta İstanbul’daki tarihi mekanlar olmak üzere Türkiye’nin önemli kültür mirasları Yandex ile ölümsüzleşecek. Şimdilik sınırlı panoramik fotoğrafların içerisinde Ayasofya, Cumhuriyet Müzesi, Topkapı Sarayı, Yerebatan Sarnıcı, Ayasofya, Sultan Ahmed gibi mekanlar yer almaktayken ilerleyen günlerde Türkiye’nin ilgi çeken tüm mekanlarının 360 derece görüntüleriyle zenginleşecek.

yerebatan yandex panoramik

Yandex Panorama hizmetinden yararlanmak için ek ücret ödemenize gerek yok. Yapmanız gereken tek şey yandex.com.tr adresine girip arama motoruna 360 derece panorama gezinti yapmak istediğiniz tarihi mekanı yazmak. Yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi topkapı sarayı yazıldığında ilk olarak karşınıza çıkan panoramik fotoğrafı doyasıya seyrederek, detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan AIDS Aşısında Son Gelişmeler başlıklı makalemizde AIDS aşısı, AIDS aşısı bulundu ve AIDS aşısı üretildi hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.