Son Eklenenler
Ucuz iPhone Tartışmasında Son Durum

Ucuz iPhone Tartışmasında Son Durum

ucuz plastik iphoneSon dönemde yaşanan akıllı telefon rekabeti beraberinde bir takım yeni stratejiler getirmekte. Öyle ki Apple ile Samsung arasında zaten varolan yarışa Sony ve HTC gibi markalarında katılması sonucunda piyasada hem çeşit hem de alternatif çoğaldı. Özellikle iPhone 5 model akıllı telefonların piyasaya çıkmasının ardından bu modele hücum eden kullanıcılar aradan birkaç ay geçmesiyle şimdi de Galaxy S4‘e yüklenmeye başladı. Apple içerisinde gelen sızıntılar ve teknoloji sitelerinin yayınladığı haberler bağlamında şirket iPhone 5S modeli üzerinde çalışmaya devam ederken aynı zamanda da ucuz iPhone modelleri üretmenin peşine düştü. Geçtiğimi haftalarda Wall Street Journal’da yayınlanan bir haberden yola çıkarak Ucuz iPhone haberimizi yayınlamış ve sizleri durum hakkında bilgilendirmiştik.

Yine bugün internete düşen bomba gibi bir söylentiden yola çıkarak Ucuz iPhone tartışmasında gelinen nokta hakkında bilgilendireceğiz. Şimdiye kadar yaptığı yorumların hepsi bir bir gerçekleşen Etrade Supply isimli tedarikçi firmanın uzmanları bu sefer plastik malzemeden yapılan ucuz iPhone telefonların mutlaka üretileceğini savundu. Aynı durum bugün Mashable web sitesinin haberlerine de konu oldu ve ucuz iPhone telefonların 2013 yılının son çeyreğinde mutlaka piyasaya sürüleceği belirtildi.

Etrade Supply şirketi ucuz iPhone’larda kullanılacak materyalin plastik ağırlıklı olacağını tahmin ederken, ekran modeli ve yazılım açısından son teknolojiyi kullanacakları yönünde malumat verdi. Yine aynı şirket üretimi gerçekleşecek ucuz plastik iPhone’ların yalnızca 2014 yılı içerisinde tüm dünyada 75 milyondan fazla satacağından emin konuştu.

Bir önceki yazımız olan Outlook.com 10 Aylık Gelişme Raporunu Yayınladı başlıklı makalemizde Outlook, outlook istatistikleri ve outlook kullanıcı sayısı hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.