Son Eklenenler
Ucuz iPhone Geliyor mu?

Ucuz iPhone Geliyor mu?

ucuz iPhoneSon günlerde internet sitelerinde dolaşan sızıntı haberlerden yola çıkarak, Apple’ın daha kalitesiz materyaller kullanarak iPhone telefonları ucuza mal edip satabileceği dedikodusunu araştırdık. Apple yıllardan beridir uyguladığı kalite politikasını değiştiriyor mu? sorusunu sizler için yanıtlayacağız.

Apple şirket hisselerinin %40 oranında düşmesi, Samsung’un Galaxy S4‘ü piyasaya sürmesi, fiyatların pahalı olması gibi nedenlerden dolay iPhone satışlarında düşmelerin yaşandığını hepimiz biliyoruz. Dünyaca ünlü ekonomi siteleri de özellikle Steve Jobs’un ölümünün ardından yeni CEO’nun şirketi daha da kötüye soktuğu konusunda görüş birliğine sahip. Henüz Apple’dan resmi bir açıklama gelmemesine rağmen Wall Street Journal’dan gelen haberlere göre iPhone akıllı cep telefonlarının fiyatlarından memnun olmayan tüketicilerin merkayı protesto ettiği ve bununla ilişkili olarak ucuz iPhone çalışmalarının başladığı bilgisi verildi.

2013 yılı içerisinde üretimi gerçekleşecek olan ucuz iphone ile ilgili bilgiler henüz kesin değilken Apple en büyük tedarikçisi Çin’li markalarla görüşmelere başladı. Wall Street Journal ucuz iPhone ile ilgili çok detaylı açıklamalar yaptı. Bu açıklamalar elbetteki kesin olmamakla birlikte öne çıkan maddeler, ucuz iPhone telefonların tamamen plastik malzemeden üretileceği, 90 ile 145 dolar aralığında bir fiyat üzerinden piyasaya sürüleceği, donanımsal özelliklerinde aşarıya kaçılmadan birtakım farklılıkların olacağı, yazılımın yine eskisi gibi iOS işletim sistemi olacağı şeklinde oldu.

Son dönemlerin en büyük tartışmalarından birisi olan ucuz iPhone ile ilgili son gelişmeler şimdilik bundan ibaret. Yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi ziyaret etmeye devam edin.

Bir önceki yazımız olan Google 23 Nisan'a Özel Doodle İle Karşımızda başlıklı makalemizde 23 nisan çocuk bayramı, Google ve google 23 nisan doodle hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.