Son Eklenenler
Ucuz iPhone 5C Hakkında Herşey

Ucuz iPhone 5C Hakkında Herşey

Apple şirketinin sır gibi sakladığı, tüketicilerin ve özellikle Apple ürünlerine merak duyanların sabırsızlıkla beklediği iPhone 5S modeli bilindiği üzere 10 Eylül tarihinde tanıtılacak şeklinde teknoloji sitelerini meşgul eden en önemli konulardan bir tanesi. Apple konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmazken şirkete yakın tedarikçi firmalar ve üreticilerin hazırlıkları ve Apple’a yakın web sitelerinden edinilen bilgiler ışığında 10 Eylül’de tanıtılacağına kesin gözüyle bakmaktayız. Gelişmiş özellikleriyle karşımıza çıkması beklenen iPhone 5S modelinin yanı sıra Apple, tüketicilerin rahatlıkla alabileceği, daha düşük kaliteli materyallerden üretilen iPhone 5C modelini de piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Konuyu yakından takip eden teknoloji uzmanları iPhone 5C modelinin kesinlikle plastik bir kasadan ibaret olacağı yönünde bir fikre sahip.

Ucuz iPhone 5C özellikleri için tıklayınız

iPhone 5C geliyor

1136×640 piksel çözünürlüğe sahip olması beklenen ve 4 inc genişliğindeki ekranıyla, 1 Gigabyte RAM ve çift çekirdek işlemcisiyle, performans bakımından bir kayıp yaşatmazken yalnızca görünüş olarak diğer versiyonlardan farklı olacak. 16 32 ve 64 Gigabyte olmak üzere üç farklı kapasitede piyasaya sürülmesi beklenen yeni iPhone 5C modelleriyle ilgili olarak işlemci seçiminin A6 olarak kesinleştiği söylenmekte. 8 megapiksel arka ve 1.2 megapiksel ön kamerası olacağı söylenen yeni iPhone 5C özellikleriyle ilgili olarak elimize geçen bilgiler bunlarla sınırlıyken, cihazın kalınlığının 7mm olduğu belirtilmekte. iOS 7 işletim sistemine sahip olacak yeni iPhone 5C modeli siyah ve beyazın yanında daha faklı renk seçenekleriyle tüketicilere sunulacak. iPhone 5C modelinde siri uygulamasının olmayacağı şeklinde haberler elimize ulaşmakta olup, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Çince desteği sunan Siri uygulamasının bu yeni modelde bulunmaması büyük hayal kırıklığı anlamına geliyor. Apple siri uygulamasını bu cihaza koymamakla bazı stratejik pazarlama fikirlerini hayata geçirmek istiyor olabilir.

Beklenen telefon

iPhone 5C özellikleri için tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Facebook 20 Milyon Dolar Tazminata Çarptırıldı başlıklı makalemizde Facebook, Facebook 614 bin kullanıcı tazminat ve facebook ceza hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.