Son Eklenenler
Twitter’ın müzik uygulaması Twitter#music hizmete girdi

Twitter’ın müzik uygulaması Twitter#music hizmete girdi

Twitter#music uygulamasiSon dönemlerde kendine özgü bir trend oluşturan, dünyanın her köşesinden milyonlarca ziyaretçisiyle büyük önem arz eden sosyal medya sitesi Twitter yeniliklere doymuyor. Kendimizden örnek verecek olursak hoşumuza giden kişileri takip ettiğimiz ve kendi tarzımızı yarattığımız paylaşımlar bazında takip ettiğimiz kişilerin hangi müzikleri dinlediği hakkında bilgi veren yep yeni bir uygulama Twitter#music bugünden itibaren hizmete açıldı.

Twitter#music uygulamasıyla takip ettiğiniz kişilerin dinlediği müzikleri ve o kişilerin hangi müzisyenleri takip ettiği ile ilgili detaylı bilgilendirmeye sahip olacaksınız. Takip ettiğiniz kişinin o an hangi müziği dinlediği, hangi müzisyenlerden hoşlandığı canlı olarak aktırılmakla birlikte, müzik dünyasıyla ilgili gelişmeleri de an ve an takip edebileceksiniz.

Twitter#music uygulaması şimdilik yalnızca iPhone kullanıcıları için devreye sokuldu fakat önümüzdeki günlerde Android kullanıcıları için de piyasaya sürülmesi bekleniyor. Twitter#music hizmetine erişim şimdilik yalnızca İngiltere, Kanada, Amerika, Avustralya ve Yeni Zellanda ile kısıtlı olsa da önümüzdeki günlerde tüm Avrupa ve Türkiye’den de erişilebilir olacak. Uygulama yalnızca iPhone telefon ve iPad tabletler ile uyumlu. Uygulamayı aşağıdaki bağlantıdan indirip cihazınıza kurabilirsiniz.

Twitter#music uygulamasını indirin

Bir önceki yazımız olan Google One Today Uygulaması başlıklı makalemizde Google One Today, Google One Today uygulaması ve Google Sosyal Sorumluluk hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.