Son Eklenenler
Sony Xperia UL İnternete Sızdı

Sony Xperia UL İnternete Sızdı

Sony Xperia UL geliyorTeknoloji devi Sony başarıya doymuyor. Bundan 3 ay önce piyasaya sunduğu eşsiz telefonu Sony Xperia Z ile yakaladığı başarı grafiğini biraz daha yükseltmek için uğraşan şirket, daha üst seviye özelliklere sahip olduğu düşünülen ve henüz piyasayla tanıştırmadığı Xperia UL modeli internete sızdı.

Çin menşeyli cnmo.com sitesinde yer alan haber ve fotoğraflara göre şirket üzerinde çalıştığı yeni model Sony Xperia UL ile piyasayı alt üst edecek. Sağlamlığıyla, su geçirmez özelliğiyle tüm kullanıcıların gözdesi durumunda Sony Xperia Z‘nin bir üst modeli olan Xperia UL hem performans hem de ek özelliklerle çok konuşulacak.

Sony Xperia ULŞirketten henüz resmi bir haber gelmemesine rağmen uzmanlar yeni modelin tasarım olarak Xperia ZL’ye çok benzediği belirtmekte. Sony Xperia UL modelinde 2 Gigabyte RAM olmasına kesin gözüyle bakan uzmanlar, 5 inc boyutundaki dokunmatik ekranın Full HD özelliğe sahip olduğunu belirtmekte. Performansı arttırması bakımından işlemci seçiminde titiz davranan Sony Snapdragon 600 işlemci ile bu tercihi doğru yaptığını gösteriyor çünkü muhtemeler Xperia UL modelinin konfigrasyonunda bu işlemci modeli kullanılacak. 32 Gigabyte kapasitesindeki dahili belleğinin yanı sıra 64 gigabyte destekli Micro SD girişlerinin de olacağı belirtilmekte. En büyük özelliği ise değiştirilebilir pillere sahip olacağı. Bu sayede daha uzun ömürlü kullanım garantisi verilmekte.

Sony Xperia UL-2Bu modelin tıpkı Xperia Z serisi gibi su ve toz geçirmez olmasına kesin gözüyle bakan teknoloji yazarları şimdi gözlerini şirketten gelecek haberlere çevirdi.

Bir önceki yazımız olan iPhone 5S Farklı Renk Seçenekleriyle Gelebilir başlıklı makalemizde Apple, iPhone 5S ve iPhone 5S ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.