Son Eklenenler
Samsung Galaxy S4’e Yoğun Talep

Samsung Galaxy S4’e Yoğun Talep

Samsung Galaxy s4 stok sorunuHenüz daha piyasaya çıkmadan sızıntılarıyla teknoloji gündemindeki yerini bir saniye bile kaybetmeyen, iPhone, HTC, Sony gibi rakiplerinden bir hamlede sıyrılmayı başaran Samsung Galaxy S4 satışları resmi olarak başladı. Öncelikle Amerika ve Avrupa ülkelerinde raflardaki yerini alan bu mükemmel ürün, meraklılarınca uzun zamandan beri beklenmekteydi. Samsung, ilk partide piyasaya sürdüğü 2 milyon cihazın aynı gün tükendiği ve stok yetiştirmede zorlandıkları açıklamasını yaptı.

Hem Exynos 5 Octa hem de Qualcomm 600 SnapDragon işlemci modellerinde piyasaya sürülen iki modelde de çok küçük performans değişimleri olduğu uzmanlar tarafından açıklandı. Bu performans farklılığının kullanıcılar tarafından farkedilmesinin oldukça güç olduğu bilgisini veren yetkililerin sözlerini senet kabul eden Samsung meraklıları her iki modele de yoğun talep gösterdi. Bu büyük talebe yetişmekte güçlük çeken Samsung firması Galaxy S4 üretimine hız verdiğini ve tedarik zincirini geliştirdiğini açıkladı.

Türkiye’de de satışa sunulan Samsung Galaxy S4 ile ilgili fiyat ve stok değerlendirmelerini sonraki yazılarımızda sizlerle paylaşacağız. Tüm dünyada büyük talep gören Galaxy S4’e ait özellikleri içeren videoyu sizlerle paylaşıyoruz.

Bir önceki yazımız olan PlayStation 4 ile Tanışın (Video) başlıklı makalemizde DualShock 4, DualShock tanıtımı ve PlayStation 3 tanıtım video hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.