Son Eklenenler
Samsung 2013 Yılına Dev Ataklarla Girdi

Samsung 2013 Yılına Dev Ataklarla Girdi

samsung 2013 mukemmel cihazlarSamsung’un uzun süreden beri üzerinde çalıştığı, Galaxy Tab 3 GT-P3200‘ün GLBenchmark‘ın özellikleri belli oldu. Samsung Inc’den yapılan bir açıklamaya göre: Galaxy Tab 3‘ün özelliklerine bakılacak olursa 7 veya 8 inc’lin bir ekrana sahip olabileceği anlaşılmakta. Samsung tarafından verilen tüyolarda yola çıkarak, Galaxy Tab 3‘ün 1280 x 800 çözünürlüğe sahip olması beklenmekte. 1.5 GHZ kapasiteli bir mikro işlemciye sahip olacak yeni tablet bilgisayarın, en düşük modelinde 64 Gigabyte kapasiteli bellek kullanılcağı tahmin edilmekte. Samsung o kadar ileri giderek; yeni üretceği tablet – telefon karşışımı ürünü olan Galaxy Fonblet 5.8 cihazı ile 960 x 540 megapiksel çözünürlüğü yakaladığını, bununla da kalmayıp 1.2 GHZ hızındaki işlemci kapasitesiyle ve Android 4.1.2 Jelly Bean işletim sistemiyle 2013 yılında oldukça konuşulacağa benziyor. CES 2013‘ün ardından fuarda tanıtılmaya yetiştirilemeyen ürünler birer birer ortya çıkmaya başladı. Samsung işlemci gücü hakkında o kadar ileri gitti ki, GT-B9150 modelli cep telefonunda Exynos 5250 Dual işlemciyi ürünüyle bütünleştirdiğini açıkladı. Kullanım esnasında en küçük bir donmanın bile yaşanmadığı bu üründe yine işletim sistemi olaran Android kullanılmış.

Kısacası 2013 yılı içerisinde Samsung teknolojik açıdan o kadar ileri ataklar geliştirdik ki Apple ve Google‘dan daha çok tutulacağı konusunda öngörülerde bulunabilmemiz mümkün olabilmekte.

Bir önceki yazımız olan God of War Ascension Tanıtımı Sizlerle başlıklı makalemizde God of War Ascension, God of War Ascension demo ve God of War Ascension piyasada hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.