Son Eklenenler
Redhack Çevre Bakanlığı’na Çattı

Redhack Çevre Bakanlığı’na Çattı

redhack twitter hesabi kapatildiGeçtiğimiz günlerde Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın Edirne ziyareti sırasında kendisini karşılayan kanser hastası bir üniversite öğrencisinin tedavisi için ricada bulunduğu anda kendisine dilenci muamelesi gösterip cebinden çıkardığı parayı vermesi ilk olarak öğrencinin tepkisine ve arkasından tüm Türkiye’nin tepkisine neden olmuştu. Türkiye’nin gündemine oturan bu olay ile ilgili mualefet kanadı ve halk birçok olumsuz yorumu bakanlığa hem yazılı hem de sözlü olarak iletti. Buna rağmen olumsuz tepkiler durmak bilmedi.

Dün akşam saatlerinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı‘nın resmi web sayfası Redhack adı verilen hacker grubu tarafından çökertilerek erişime kapatıldı. cevresehircilik.­gov.­tr web sitesi üzerinden yayın yapan bakanlık şuan itibariyle sitelerine ulaşılamaz halde bekletiliyor.

Redhack grubu twitter üzerinden yaptığı açıklamada “Cevre bakanliginin tum siteleri en iyisi isi yaparak fisi cekti” şeklinde bakanlıkla dalga geçti. Redhack grubu günümüzde özellikle tüm dünyadaki olumsuz durumlara karşı yaptığı siber saldırılarla tanınmakta.

Bir önceki yazımız olan İslami Google Earth Projesi Yakında!!! başlıklı makalemizde basir, basir izleme sistemi ve islami google earth hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.