Son Eklenenler
Need For Speed Most Wanted iOS’larda Ücretsiz Olacak

Need For Speed Most Wanted iOS’larda Ücretsiz Olacak

NFS most wanted ucretsiz iosEA tarafından piyasaya sürülen Need For Speed serisinin en çok tutulan oyunlarından birisi olan Most Wanted ücretli olarak satın alınıp oyun konsolu ve bilgisayarlara yüklenebilmekteydi. Dün EA‘dan yapılan açıklamaya göre NFS Most Wanted iOS işletim sistemini kullanan ürünlerin tümüne bedava yüklenebilecek. Şimdilik yalnızca China AppStore‘da ücretsiz olarak indirilmesine izin verilen NFS Most Wanted’ın yakın zamanda ABD ve Avrupa AppStore‘larında da ücretsiz olarak yüklenmesine izin verileceği şeklinde bir duyuruda bulundu. Oyunun hem Mac versiyonu hem de mobil versiyonunun ücretsiz olarak piyasaya çıkarılması büyük bir sevinç yarattı.

NFS Most Wanted şimdilik Time Shifted Multiplayer sisteminin kullanıldığı beta aşamasında olan bir oyunun stabil sürümünün ücretli olabileceği şeklinde yorumlar yapılmakta. Oyun hali hazırda Avrupa ve ABD AppStore’larında 1.0.1 sürümüyle ücretli olarak yayında. 1.1.1 sürümünün China AppStore‘da ücretsiz olarak verilmesi oyunun deneme aşamasının Çinli kullanıcılar tarafından test ettirilmek istenmesi de olabilir.

Bir önceki yazımız olan Garanti Link'ten Sosyal Medya Sevdalıları için Arby's Kampanyası! başlıklı makalemizde bonus arby's kampanyası, garanti ve garanti link hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.