Son Eklenenler

Microsoft’tan Reklam Atağı

Son günlerde yaşanan kıyasıya rekabet özellikle üreticilerin, tüketicileri cezbedici reklamlar üzerinde çalışmalarını sağlıyor. Apple, Samsung, HTC gibi devlerin arasında yer alan ve hem yazılım hem donanım üretiminde üst sıralarda bulunan Microsoft‘un yeni işletim sistemi Windows 8 için çektiği ilginç reklam filmi son günlerde sıkça karşımıza çıkmakta.

Kişisel bilgisayarlar, tabletler ve mobil akıllı cihazlar için üretilen işletim sistemi Windows 8 için çekilen reklam filmi ilginç senaryosuyla dikkatleri çekmekle kalmadı, oldukça da beğenildi. Microsoft’un son sloganı olan “Bu sistemde hız ve güzellik arasında seçim yapmak zorunda kalmayacaksınız” şeklindeki ibareyi konu edinen yeni reklamda, üç farklı kadına 10 saniye içerisinde makyaj yapmaları söyleniyor, kronometre çalışıyor ve zaman işliyor. Bu süre içerisinde eli ayağına dolaşan 2 kadın ne kadar mücadele etselerde makyajlarını tamamlayamayıp diğer kadın sürenin bitimine 2 saniye kala hazır makyaj kalıbını yüzüne bastırarak makyajını diğerlerine nazaran kusurusuz olarak tamamlayıp verilen süre içerisinde yarışmayı bitiriyor.

Sloganına uygun olarak çektiği reklam filmini sizler için paylaşıyoruz.

Bir önceki yazımız olan Huzurlarınızda Galaxy Tab 3 başlıklı makalemizde Galaxy Tab 3, galaxy tab 3 fiyatı ve galaxy tab 3 özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.