Son Eklenenler
Lumia 925 ile iPhone Fotoğraf Kalitelerinin Karşılaştırması

Lumia 925 ile iPhone Fotoğraf Kalitelerinin Karşılaştırması

Bundan aylar önce Apple şirketi iPhone telefonlarının kamera farkını ortaya koymak için büyük bir bütçe ayırıp telefonun kamerasını Nokia ile karşılaştırmıştı. Keser döndü sap döndü, niyahetinde bugün hesap döndü. Aynı reklam modelini bu sefer Nokia rakibi olan Apple için kullandı. Nokia Lumia 925 modelinin kamerası ve iPhone 5 kameralarının karşılaştırıldığı reklam filminde her iki modelde de çekilen fotoğrafların kalitelerinin farklılaşması üzerine kurulu bir senaryoyla karşılaşmaktayız. iPhone 5 ile çekilen fotoğrafların daha karanlık ve renk doygunluğunun daha az olduğu, Lumia 925 modelinde çekilenlerin ise daha canlı renklere sahip olduğu sonucuna ulaşılan reklam videosunda ayrıca Lumia 925’in daha hızlı hareketli fotoğraf çekebildiği kanıtlanmış.

iPhone 5 modelinin sloganı olan “iPhonela hergün diğer telefonlardan daha fazla fotoğraf çekiliyor” sözüne karşılık Nokia’dan gelen tokat gibi cevap Lumia 925‘in kamerasının iPhone’dan daha kaliteli olduğunu bizlere kanıtlamış görünüyor. Teknoloji hayranları olarak Apple’ın bu reklama nasıl karşılık vereceğini merakla bekliyoruz. Nokia 925’in kamera kalitesine yönelik çektiği karşılaştırma videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En Önemli Referansımız İnternet Oldu başlıklı makalemizde internet, internet istatistikleri ve internetin önemi arttı hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.